Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyikkel tudnám ezt megvalósí...

Melyikkel tudnám ezt megvalósítani? Nem vagyok nagy számítógép zseni.

Figyelt kérdés
Szeretnék két hangfájlt egyé varázsolni. (Bocsi, de nem vagyok valami nagy számítógép zseni) És az lenne a kérdésem, hogy melyik programmal tudnám ezt megvalósítani, ha egyikből sem szeretnék vágni, hanem csak azt szeretném, hogy pl egy fájl, ami az én kis mondani valómat tartalmazza, egy olyan fájl tartalma kövesse, amiben meg zene van... :) remélem értitek. Köszönöm előre is a válaszokat.

2013. okt. 13. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Audacity
2013. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2013. okt. 13. 21:31
 3/3 Siriq válasza:
Szinte bármilyen zenevágó programmal lehetséges. Te magad állítottad, hogy nem vagy nagy számítógép zseni, de a helyzet az, hogy ismeretek kelleni fognak minden programhoz. De tudom ajánlani akár az Audacity-t, akár a Sony Sound Forge Pro-t.
2013. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!