Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak most?

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy windows 8-am van és megcsináltam h menjen az aero azzal az aero glass tweakerel.megyen is minden de(laptopról van szó) csak akkor mikor töltöm a laptopot mikor kihuzom akkor rögton visszavált a nem átlátszó kinézetre.mit csináljak vele h akuról is menjen az aero.Imádom az aerot.többek között csak azért váltottam annakidelyén xp-ről win7-re szóval örülnék ha segiteni tudnátok.előre is köszi

2013. okt. 14. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy nincs-e az alkalmazásnak olyan beállítása, amely akkumulátoros üzemidő esetén takarékos módra kapcsolna. (Régebben OS-ben volt ilyen opció, de nem tudom, hogy Aero hiányában mi mást kapcsolhatna ki.)
2013. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
thx.most h mondod régen vaélami ilysemit csináltam és akkor ment csak aztán elszaródott a win8 és ujraktam de ezeket a dolgra már nem emlékeztem
2013. okt. 14. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Valahol a vezérlőpultnál a energiagazdálkodás címszó alatt próbáld meg.
2013. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!