Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A letöltött játékot hogyan...

A letöltött játékot hogyan tudom elindítani?

Figyelt kérdés
A data-val letöltöttem egy játékot,ezzel nincs is gond de mindig kér vagy kódot vagy azt hogy helyezzem be a cd/dvd. A letöltött adatok között nem találtam kódokat. A gépem is megfelel a játék lejátszásához (s.t.a.l.k.e.r. a játék neve)
2009. nov. 11. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a kód, az serial key.Írd be a google-ba hogy s.t.a.l.k.e.r serialy key és akkor kidob 1 számokból,és betűkből álló karaktersort.azt be kell írnod amikor kéri.azt meg hogy helyezd be a cd/dvd-t azért kéri mert letöltött játék és crack fájl kell neki.ezt is be tudod írni a google-ba hogy s.t.a.l.k.e.r crack és akkor keresel 1 oldalt a találatok között ahonnan meg tudod szerezni,letöltöd és a játék főmappájába beilleszted,lecserélve az akkori inditófájlt.ha nem sikerült ezek után sem írj e-mailt és segítek.
2009. nov. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
serialy helyett serial-t akartam bocsi.
2009. nov. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Este tudom csak megnézni hogy így működik-e!

De addig is köszi!

2009. nov. 11. 10:35
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Egyszerűen nem megy! A kódokkal nem volt gond azt könnyen találtam és el is fogadta, de az hogy hogyan csináljam azt a "crack" es dolgot az már nekem bonyolúlt. Letöltöttem egy másik játékot is de azzal is ugyan ez a gond. Mindig kér cd vagy dvd.

Ha nem gond akkor segíts és írd le részletesen hogy mit csináljak, mert annyi fájl jön le a játékkal hogy nem tudom melyik mire való hova tegyem stb.

Előre is köszi.

2009. nov. 11. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Nah leírom akkor.Szóval letöltöd a crack fájlt.Jobb gomb - másolás - bemásolod a játék mappájába ahol van az inditófájl is amivel elindul.Szóval megfogod jobb gomb - beillesztés.Rá fog kérdezni a gép hogy lecserélje e az indítófájlt te csak nyomd rá hogy igen,cserélje le.Ezáltal a crack fájl lesz az indítófájlod,amire 2x rákattolsz és már megy is a játék.Ettől egyszerűbben nem tudom leírni,ha ezek után sem megy akkor kérdezz meg 1 közeli ismerőst.
2009. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!