Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » War Thunder-ben a japán gépek...

War Thunder-ben a japán gépek tényleg kaksok?

Figyelt kérdés
csak azért mert 7-es szintű vagyok velük és örülök ha 2 gépet le tudok szedni a japánokkal! átmentem angolokhoz, magasan első voltam és volt olyan nem is 1szer hogy 10 repülő kill-em volt és 3 halálom! most akkor? :-/

2013. okt. 16. 20:42
 1/4 Nayal válasza:
Most akkor az, hogy arcade bohóc vagy, és nem tudsz játszani. Én 7-es vagyok Japánokkal, és 239 killem van, bár itt nem feltétlenül ez számít, ez nem CS meg CoD. A japán gépek gyengén páncélozottak, de gyorsak, fordulékonyak, jól manőverezhetőek viszont a zero (a6m2) sz első olyan gép aminek 20mm-ese van. Kettő is. Míg angoloknál a spitfire-nek már az van 5-ös szinten viszont az jóval lomhább egy zeronál. Arcade-ban mondjuk nincs sok különbség a gépek között stb. Ki-61-el szedtem le 2 meccs alatt 6 db p40-est Historical-ban belső nézetből. Nem vagyok ász pilóta sőt... Viszont a japán nem a legkönnyebb nemzet ez tény. Hagyd őket, menj historical battle-ben inkább, tanulj (olvass utána a dolgoknak) nézz videókat (youtube war thunder tutorial) kérdezz fórumon és tanulj meg játszani. Ennyi a történet.
2013. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nayal válasza:
Most olvasom a neved micsoda véletlen :D
2013. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:D hehe ja szia! amúgy köszi de mint látod nincs baj velem! (illetve van de nem elsősorban!) ha az angolokkal 10 repülőt leszedek 3 géppel a japánoknál meg 2 repülőt 5 géppel akkor a gépekkel van a baj! vagy nem?
2013. okt. 16. 22:48
 4/4 Nayal válasza:
Nem :) Tudod Én is voltam kezdő WT-s első szinteken átlag 6 killem volt arcade-ban én is ott kezdtem. Szerintem a gondod az, hogy a japán gépek játékstílusára nem éreztél rá, nem tudod, hogy kell velük játszani. Mondok egy példát: Brit: Warrior. Közepesen lassú de erőset üt és jól páncélozott. Japán: Rogue. Gyors, agilis, sokat üt de viszonylag gyengén, és nem valami jó a páncélzata. Kevés a hp-ja stb. Érted? Neked ez a játékstílus nem fekszik, Japókkal manőverezni, fordulózni, ütni majd futni kell sok esetben. Ezt tanulni kell nem csak az, hogy odamész oszt lövöd szemből úgyis erősebb a fegyvered. Szemből sose menj gépnek, mindig legyél magadabban, és ügyelj a sebességre is.
2013. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!