Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SMplayer programban nem...

SMplayer programban nem nyílik meg egy mp4 fájl, miért? Lehet javítani a fájlt?

Figyelt kérdés

Egy sorozat csak mp4-ben volt fenn a neten, torrentről szedtem le. Több lejátszót végigpróbáltam (ksm, vlc, stb.), de csak az smplayer játszotta le szépen, felirattal együtt.

Aztán az évad felénél járok, és nem játssza le az új részeket. Formátum ugyanaz. A méretük jó (pl. 256 MB az egyik), de nem csinál vele semmit. Az információknál megjelenít egy sor mindent, adatokat, a méretet, hogy 256 MB, de a lejátszási idő az 00:00. Miért? Hibás az mp4 fájl? Nem lehet ezt javítani valahogy? Vagy hibásan lejátszatni?



2013. okt. 18. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg átkonvertálni Format Factory-val hátha.
2013. okt. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett jó úgysem, nem tudom, mi volt a hiba. Letöltöttem újra, és az jó lett. De köszönöm a segítséget.
2013. okt. 25. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!