Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti milyen sűrűn telepítitek...

Ti milyen sűrűn telepítitek újra az Operációs rendszereteket, és általában milyen okból teszitek?

Figyelt kérdés
Illetve milyen, melyik operációs rendszert használjátok?

2013. okt. 18. 16:38
1 2 3
 1/23 Emberek ***** válasza:

-én az asztali gépen (ami 1 éves) azon egyszer tettem újra a rendszert (hely hiánya miatt), kb 8 hónap után, és win7-et használok


-a laptopon pedig fél év után váltottam le (vírusos okra gyanakodva) a winxp-t win7-re

2013. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

3× cseréltem gépet OS újra telepítés nélkül.

Azt hiszem eredetileg 2004 -ben volt a telepítés.

Közben többször volt komplett hardver csere.

Ha valami gond van, se telepítem újra, rendszeresen végzek komplett rendszer mentést, amiből vissza tudom hozni 1-2 hetes állapotba.

2013. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
3-4 havonta. Csupán biztonsági okokból.
2013. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Az én gépem már fél éves... mikor megvettem Win7 Ultimate-ot tettem rá 64 biteset... aztán 3 hónap múlva újratettem mert kitudja miért a bekapcsolások egyre lassabbak lettek...aztán feltettem rá Home Premiumot az kb egy hónapot volt fent... és azóta kb 3-4x tettem ujra... kékhalálozás driverhiba és frissítések okozta hiba miatt... a legutolsó újratelepítésem 3 nappal ezelőtt volt... mert valamiért nem reagált a Caps Lock és a Num Lock billentyűm...
2013. okt. 18. 17:55
 5/23 A kérdező kommentje:
most jelenleg szintén 64 bites Win7 Ultimate van rajta...
2013. okt. 18. 17:56
 6/23 anonim ***** válasza:

"a legutolsó újratelepítésem 3 nappal ezelőtt volt... mert valamiért nem reagált a Caps Lock és a Num Lock billentyűm..."

Ezt úgy hívják beragadó billentyű... célszerű kikapcsolni ezt a kisegítő funkcuió billentyű parancsait, főleg ha játszani szoktál, mert pl. 8mp -ig nyomod a SHIFT -et, vagy azt hiszem 4* egymás után akkor bekapcsolja, azt nehézkes kezelni.

2013. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
nem volt beragadva mármint kikapcsoltam/ki szoktam kapcsolni... de az viszont kimaradt belőle hogy a hangerőszablyzó/némít és a fényerő állító gombok sem mentek...
2013. okt. 18. 18:27
 8/23 kovpet ***** válasza:
A 90-es évek végén telepítettem az itthoni Linuxom és azóta nem telepítettem újra. Illetve egyszer lecseréltem a csomagokat, mert időszerű volt 64 bitesre váltani.
2013. okt. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Tom Benko ***** válasza:
Három éve lecseréltem az Uhut Archra, illetve két éve a netbookon az LFS-t szintén Archra. Linuxot ritkán szokás újratelepíteni.
2013. okt. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Tom Benko ***** válasza:
Ja, meg 10 éve a wint Linuxra. Azóta nem őszülök...
2013. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!