Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti milyen sűrűn telepítitek...

Ti milyen sűrűn telepítitek újra az Operációs rendszereteket, és általában milyen okból teszitek?

Figyelt kérdés
Illetve milyen, melyik operációs rendszert használjátok?

2013. okt. 18. 16:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
2010-től 2013 januárjáig Windows 7, 2013 januárjától pedig Windows 8
2013. okt. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
jaj és a hetes egyszer sem volt újratelepítve, a nyolcas sem.
2013. okt. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
egyik haver mondta ( dicsekedett vele ) még régebben hogy neki egy évig vagy másfélig szokta bírni egy telepítéssel a Win7 ( nálam meg max fél év ) de szerintem ez azért van mert az én gépem 3-4x többet is megy mint az övé mivel sajna nem tudok a gépezésen kívül szinte semmit se csinálni... de ebben lehet valami? hogy minél többet használom annál hamarabb adja meg magát a rendszer? mert van egy másik ismerősöm akinek a gépén az aida64 szerint alig 5 százalékos a rendszer elérhetőség... nekem meg 60-70 felett szokott lenni... és az ő gépén már több mint egy éves a rendszer és olyan mint nálam 1-2 után...
2013. okt. 20. 09:56
 14/23 A kérdező kommentje:
* 1-2 hét után
2013. okt. 20. 09:57
 15/23 anonim ***** válasza:
hát szerintem a sok gépezés nem árt. egyik ismerősömnek 2002 óta Windows XP van, és EGYSZER SEM TELEPÍTETTE ÚJRA.
2013. okt. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Tom Benko ***** válasza:

Sok múlik a szokásokon is. A legtöbben admin jogokkal, mindent leokézva böngésznek, persze, hogy tele lesz fosva a rendszer minden szarral. Mondjuk az is elég kaka OS, amelyik ezt alapértelmezettként engedi...

Aki ésszel használja a gépét, annak ritkán van szüksége újratelepítésre.

2013. okt. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Csxeba ***** válasza:

Mióta átálltam win-ről linux-ra, azóta van 2 OS partícióm. Az egyiken van az éppen favorizált disztróm, amit kb havonta cserélek :D

A másik a "kipróbálós" partíció, ott kb hetente más linux van, még mindig keresem az ízlésemnek legmegfelelőbb disztrót, de jelenleg úgy érzem, a legjobb a Debian KDE, második helyezett a Linux Mint KDE. Nem Debian alapút még nem volt alkalmam kipróbálni, de most belövöm a fő partíciómra a Debian KDE-t, akkor a próba partícióra jönnek majd sorba: openSUSE, Fedora, majd ha lesz bátorságom, akkor Arch Linux... Akkor kezdődik majd a gyakorikérdések gyakori használata :D

2013. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Még a Vista-s korszakomban hetente telepítettem újra, de volt, hogy már a frissítés végére összeomlott a frissen telepített Vista, azóta Linuxot használok. Eleinte azt is sokat telepítettem, de nem összeomlás miatt, hanem mert a bőség zavarában nem tudtam, hogy melyiket hagyjam fent. Heti szinten próbáltam ki más-más Linux disztrókat, hegyekben álltak a live cd/dvd lemezek. Kb. 1 éve leszoktam erről és most van egy stabil, minden igényemet kielégítő Ubuntu 12.04 , amit remélhetőleg évekig tudok használni újratelepítés nélkül.
2013. okt. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Három éve telepítettem az ubuntumat, amit csak frissítek ha szükség van rá. Mindenféle lassulás nélkül fut. A bash scriptelés pedig rengeteg lehetőséget add arra hogy még kényelmesebbé tedd a használatát, még inkább az igényeidhez tudd igazítani. A rengeteg ingyenes csomagról, és szoftverről már nem is beszélve.
2013. okt. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
és a linuxot ( konkrétan az Ubuntu 12 vagy 13-as verzióját fel tudom úgy tenni hogy érintetlenül hagyja a "D" partícióm? vagy újakat kell kiosztani?
2013. okt. 21. 08:49
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!