Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik java kellene?

Melyik java kellene?

Figyelt kérdés

32bites vagy 64es? (Azt a javát raktam fel amit a java ajánl... most frissítettem 7.45-re)

32 bites Win8at tettem a gépemre, amiben 64 bites alapú proci van (AMD Phenom 9650 Quad-Core)

(probléma: FTB-nél már normal distacen is hamar out of memory-t kapok (FTB: Java alapú Minecraft mod pack))


Mivel tudnám fixálni vagy melyik javát kéne feltegyem. És baj-e az hogy erre a procira 32es win8at tettem?


2013. okt. 18. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:

az oprendszertol fugg, 64 bites java nem fog felmenni 32bites operacios rendszerre.


ha 4GB-nal kevesebb memoriad van, akkor eleg a 32 bites rendszer, felette muszaj a 64 bites, kulonben nem tudja megcimezni a memoria 4G feletti reszet.

2013. okt. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!