Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találhatok 25 számjegyű...

Hol találhatok 25 számjegyű kódot a Microsoft wordhoz és a többi microsoft programhoz?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hol találhatok ilyen "product-key"-t és idegesít h mindíg kéri..

2013. okt. 20. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A lemezre szokták nyomtatni vagy a doboz belsejébe. :)
2013. okt. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Újabb MS termékeknél a dobozon belül van egy product key kártya, azon van rajta.

#1: Lemezen még sosem láttam.

2013. okt. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:
Muszáj neked Microsoft-programokat használni?
2013. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Drága barátaim, nincs se cd se doboz se semmi...úgy lett rárakva a gépszerelőnk által, hogy kód kell hozzá..de neten amit találtam egyik se jött be.de már kaptam valakitől wordöt, remélem tudom majd használni+libre office lelett töltve.

Mirét Microsoft? mert az van, és nem kell nekem mindenből a legújabb baromság ami bonyolult és drága stb stb stb..

2013. okt. 21. 11:04
 5/5 tabaki ***** válasza:

"mindenből a legújabb baromság ami bonyolult és drága stb stb stb.."


Nem is erről beszéltem, hanem arról, hogy a MS-szoftverek (néhány apróságtól eltekintve) kötelezően fizetősek, használj helyettük ingyenprogramokat. Ha már a LibreOffice-t emlegetted, valószínűleg nem idegen tőled a gondolat. Csak az az egy nem világos, hogy minek a LibreOffice mellé még Word is.

2013. okt. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!