Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit rontottam el Minecraftban...

Pingvin96 kérdése:

Mit rontottam el Minecraftban az irányításban?

Figyelt kérdés
Egyik nap játszottam a játékkal és véletlen rátenyereltem a billentyűzetre... És utána nem tudtam block ot széttörni. Hiába kattintok rá hosszan, csak egyszer legyinti a kezét és semmit nem csinál. Dinnyét meg mob-okat tudok kardal gyilkolni/leszedni. Mit tehetek ellene? A launchert is felraktam már ujra.

2013. okt. 20. 12:09
 1/3 bácsmegi levente válasza:
töröld ki az appdata mappából a minecraft mappát és úgy telepitsd újra sztem akkor már jó lesz
2013. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És azzal a mentett játékom is törlődik? Vagy ugy is meg lehet oldani hogy az megmaradjon?
2013. okt. 20. 18:06
 3/3 daniel128 ***** válasza:

a .minecraft mappában találsz egy olyan mappát hogy "saves" abban vannak a mentéseid azt húzd ki valahonnan és a világaid megmaradnak:D

Remélem segítettem

2013. okt. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!