Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan és mivel tudnám megolda...

Hogyan és mivel tudnám megoldani, hogy DOS 7.1-et tudjak telepíteni USB-ről merevlemezre?

Figyelt kérdés

Már próbálkoztam egypár dologgal, de semelyik sem akart működni. :(

Próbáltam pl. a "James' Format Tool"-al, pontosan a leírás szerint jártam el, de semmi : képtelen volt bootolni USB-ről.

Próbáltam a Rufus-al is és valamelyik letöltött DOS 7.1-es telepítő-CD ISO fájlával, de arra meg a Rufus mindig azt dobta vissza, hogy nem megfelelő a boot szektor az ISO-ban.... >(


Segítsetek, kérlek! : Hogyan tudnék bootolható DOS 7.1 telepítőt varázsolni a PenDrive-omra??? :O



2013. okt. 20. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. okt. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs! Most látom, hogy próbáltad már a Rufus-t.
2013. okt. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A Rufus az saját alapértelmezett DOS kernelét még fel tudja rakni - néha jól, többségében meg hibásan - az USB-re, de eddig nem találtam olyan ISO lemezképfájlt, amire ne írta volna azonnal, hogy érvénytelen a számára, és nem tudja bootolhatóan kiírni.


ÉS ÉN MÁR KEZDEK NAGYON IDEGES LENNI !!! >(

2013. okt. 20. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!