Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csináltam egy új fiókot, és a...

Csináltam egy új fiókot, és a régi fiókom eltűnt. Hogyan tudnám visszahozni a régi fokomat?

Figyelt kérdés
Szerettem volna csinálni egy új fiókot, és meg is csináltam de ezáltal eltűnt a régi Rendszergazda fiókom. Ha bemegyek az intézőbe akkor ott látom még fiókot h létezik és a benne lévő mappákat is, de ha a felhasználó fiókok között keresem ott már nem találom. Amúgy XP-m van...

2013. okt. 20. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Windows XP alatt nincs rendszergazda fiok, ha letezik barmilyen mas fiok, aminek rendszergazdai jogai vannak. Ha letrehozol ilyet, a rendszergazdai kizarolag csokkentett modban lesz hozzaferheto.
2013. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt egy alap fiókom és még egyet szerettem volna csinálni és eltűnt az első, akkor azt már teljesen nem is fogom tudni visszahozni??
2013. okt. 20. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
a 'Rendszergazda' nevu fiok 'tunik el', mas nem. Ha mas neven volt fiokod, az nem tunhetett el magatol, csak ha te torolted.
2013. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen Rendszergazda néven futott... és nem töröltem. azért köszönöm szépen!!! :)
2013. okt. 20. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!