Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Menny idő alatt tudnám a régi...

Menny idő alatt tudnám a régi formám visszahozni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy évig keményen edzettem, normális kidolgozott étrend, és edzésterv mellett, ez nagyon szépen meg is látszott, szép izmaim lettek, mindenki észrevette a változást.

Ezután történt egy sajnálatos balesetem, aminek következtében abba kellett hagynom az edzést, és sajnos borzasztóan lefogytam. Természetesen így is látszik hogy edzettem, még ígyis jobban nézek ki, mint az edzés előtt, de nagyon szeretném magam visszahozni a baleset előtti állapotra.

Hallottam olyat hogyha valakinek van edzésmúltja, akkor kicsit könnyebb visszaszedni magam, mintha először mennék le egy edzőterembe. Ebből mi az igazság? Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 13. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Igaz.

Valamivel gyorsabban visszafogod nyerni a régi éned.

2011. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!