Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 ra érdemes lenne...

Windows 8 ra érdemes lenne lecserélni a 7 et?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? 64 bites, 8.1 esre, laptopra kellene.

2013. okt. 21. 14:41
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

A fel banda azt fogja mondani, hogy az 7 xar a másik fele meg hogy a 8/8.1 xar. Egyiknek se lesz igaza, mert ez egyéni ízlés kérdése.

Az én részemről nem nagyon jött be a 8 a 8.1 -et még nem próbáltam, de előbb utóbb úgyis kénytelen leszek vele együtt élni velük.

Rakd fel, próbáld ki és utána el tudod dönteni magad is.

2013. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Windows8 igazság szerint a cserepeivel együtt érintőképenyőre készült, nem hagyományos laptopokra vagy asztali gépekre. Most éppen a 8.1 frissitése miatt áll a bál, sok gépen károkat okozott. Nem kiforrt rendszer, driverek is nagyrészt hiányoznak hozzá. Én várnék vele.
2013. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Akkor várok még vele.
2013. okt. 21. 16:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyenlőre én is várok, nem kell azt erőltetni...


"Az én részemről nem nagyon jött be a 8 a 8.1 -et még nem próbáltam, de előbb utóbb úgyis kénytelen leszek vele együtt élni velük."

Ez sem biztos, hogy így lesz, mert nálam a Vista egy az egyben kimaradt. Vártam, hogy kiforrja magát aztán azt már nem érte meg. :)

2013. okt. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy megéri válltani 7 röl 8 ra. A 8 gyorsabb mint a 7 es és friss operácios rendszer a microsoft is gondolom a 8 ast jobban támogatja mint a 7 est. Nekem 8 as van és rajt a 8.1 belehet állitani egy start 8 program kell hozzá és olyan lesz teljesen mint a 7 es. Nekem semmi gondom nincs a 87 al csak nem mindegy ki telepiti fel a windows mert informatikus közt is van különbség . D D Nekem a legfrissebb programokat viszi a 8 as és nintendó emulátor stb minden szépen müködik szóval semmi gond nincs vele.
2013. okt. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megette a fene, Windows7-re is vadászni kell a drivereket, dühitő. Windows helyett feraktam Linuxot. Fordulj fel Microsoft.
2013. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
windows 8 szar
2014. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!