Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Ashampoo miért két óra...

Az Ashampoo miért két óra alatt ír meg egy sima DVD-t nyolcszorosan?

Figyelt kérdés
Új az íróm, tesztnek írok DVD-t. Beállítottam, hogy adatellenőrzést is kérek és nyolcszorosan írjon. Ez hogy lett két óra?

2013. okt. 21. 15:44
 1/7 soccerway ***** válasza:
Mit/hogyan írsz a dvd-re? Biztos hogy maga az írás tart eddig?
2013. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy rossz nminőségű a lemet vagy csak simán nem szereti a meghatód azt a márákt.


Az egy dolog hogy nyolcszorosra állítod be, ő akkor is akkora sebességgel írja, hogy az biztonságos legyen és ilyenkor kérdezés nélkül írja akár kétszeres sebességgel is, mert az írókprogik általában nem írják ki a tényleges írás sebességét. Emlékszem, ehhez a NERO-ban is külön hekkelni kellett valamit, hogy a ténylegeset mutassa és ne a beállítottat...

2013. okt. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egy képfájlt, ami kb 4.3 gb. A program szerint két óráig tart, mintha egyszeresen írná. De a részleteknél nyolcszorosat igazolt. A dvd rom működőnek tűnik, jól olvas, de ez az írás most ledöbbentett. Átnéztem minden beállítást, de nem találtam hibát.

Van hely is, meg szabad ram is bőven. Remélem nem az író gyári hibás...

2013. okt. 21. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:

* Vagy rossz minőségű a lemez vagy csak simán nem szereti a meghajtód azt a márkát.


Bocs, de le kellett írnom még egyszer, mert nekem fájt a 4 hiba. :)

2013. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semm baj. Amúgy minuszos maxell. Nem a kedvencem, de ez volt. Nem annyira ismerem a márkát, TDK-t szoktam venni vagy Verbatimot.
2013. okt. 21. 16:15
 6/7 tabaki ***** válasza:

Nem rossz a Maxell. Igaz, én a Bosnyák téri piacon szoktam venni, lehet, hogy ott frissebb az áru...

Tippem amúgy nincs, valami biztos, hogy nem stimmel, de gondolom, ennyit már kifilóztál.

2013. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A maxell, mint márka az nem gáz, csak bizonyos írók bizonyos lemezeket "nem szeretnek", legalább is én annak idején ezt figyeltem meg. Nálam lassan írta és olvasta, a haveromnál meg gyorsan. El is cseréltem a lemezeket. Nálam van 2-3 jól bevált márka és mindig azt veszem, illetve vettem, amíg írtam lemezeket...
2013. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!