Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért mondja mindenki a...

Miért mondja mindenki a Windows Vistára, hogy rossz?

Figyelt kérdés
(8 évig volt XP, és most 2 éve 7, Vistám nem volt csak mindenki azt mondja, hogy a Vista rossz)

2013. okt. 21. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
próbáld ki, megtapasztalod...
2013. okt. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Nálam heti rendszerességgel omlott össze, de volt, hogy már a telepítés után fél órára a frissítésektől behányt. Fagyott egyfolytában, program nem válaszol, homokóra fél-egy percekig program indításakor stb. Hogy miért, azt sose tudtam meg. Viszont a vistának köszönhetem, hogy Linuxra átálltam. Örök hálám ezért Bill Gatesnek. :)
2013. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2. válaszadó: nálam is kb. ilyesmi volt. + netet nem szerette, alig tudtam beállítani, hogy kapcsolódjon, aztán folyton ledobott, és tuti, nem a netnek volt baja.

Én XPre álltam át anno, de nem sírom vissza VIsta-t

2013. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vistának két fő baja volt: túl nagy változást hozott minden szinten (új network stack, biztonsági modell, grafikus driver modell, hangkártya kezelést új alapokra helyezte, stb...), emiatt szoftveres és hardveres inkompatibilitási problémái voltak, másrészt meg félkészen jött ki, emiatt elég lassú volt (főleg fájlműveletek terén). Előbbi idővel változott, utóbbi által jelentett csorbát a 7 köszörülte ki.

Stabilitással nekem nem volt problémám, kivéve egyszer: mikor Home Premiumot raktam fel, amelyhez nem volt licenszem, és aktivátorhoz kellett nyúlnom. Na akkor mindent megtapasztaltam, amiről fórumokban lehetett olvasni (hosszú megmerevedések, érthetetlen alkalmazás hibák), érdekes módon ugyanazon a gépen Business - amelyhez volt kódom MSDNAA-nak hála - tökéletesen futott. Így élek a gyanúperrel, hogy a Vistával problékat tapasztalók egy nagy hányada egy rossz aktivátor miatt szenvedett (nyilván lehettek más miatt is problémák, lásd még a gyökeres változások miatti kiforratlan driverek).

2013. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Én laptoppal vettem a Vistát, telepítő lemezzel, driver lemezzel, kulccsal, tehát tiszta, legális Vista volt minden tartozékával. Nem ok nélkül ugrotta át szinte mindenki. A végtelenségig használták(ják) az XP-t, onnan meg egyenesen Win 7-re térnek át legtöbben. A Win 8 is hasonlóan nagy mellényúlás így a fórumokból és a gyik-ből ítélve.
2013. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi gondom nemvolt a vistával minden müködöt rajt rendesen és netezni is tudtam vele ugyanezt nem mondhatom el a 7 röl. Engen a 7 dobot le állandóan a netröl D. Amig a 8 as nemjöt ki bizony vistát használtam amiért volt egy üzlet ami megis haragudot rám mert új gépemröl ledobtam a 7 est D. Most a 8 as nagyon jó ja és az xp se igazán tetszet soha. azt csak könyvtárban használtam.
2013. okt. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 as engem meg pont forditva engem a kva win 7 dobot le mindig anetröl. Énmeg természetesen a 7 est dobtam le a gépröl vistára azzal müködöt minden és gyors volt pedig van pár letöltö konvertálóprogramom. Most 8.1 et használok az gyorsabb még a vistánál is.
2013. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!