Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » UTorrent folyton azt írja...

UTorrent folyton azt írja ki:, , csatlakozás a peerekhez" de nem csinál semmit sem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Frissen újratelepített gépem van, Win' XP Professional. Feltetem rá a uTorrent 3.3-at. Beállítottam, hogy hová mentse a torrentet és a letöltött anyagokat, de e letöltés nem indul meg. Folyton azt írja ki, hogy ,, Csatlakozás a peerekhez", és nem csinál semmit. Mit kel még beállítani? Le tudná írni valaki lépésről lépésre?

#letöltés #csatlakozás a peerekhez
2013. okt. 21. 20:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha a router nem tudja az UPNP-t akkor semmi sem történik. Manuálisan kell beállítani a port forwarding-nál a routerben.
2013. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Itt korábban hárman használtuk ugyanazt a routert.A gépem újratelepítése előtt. Akkor is manuálisan kell? Tehát elvileg a router már be van állítva.

Vagy most megint be kell állítani?

2013. okt. 21. 21:49
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen, mert a portszám változhatott. Vagy az uTorrentben írd át a régi portra szabályt, vagy pedig az uTorrent jelenlegi portját írd be a routerbe/írd át a régit.
2013. okt. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A régi portot hogyan tudnám beírni a mostani uTorretbe? Nem írtam fel, vagy ilyenek. Ki lehet ezt valahogyan deríteni? Nem merek belenyúlni a routerbe, mert többen használjuk, és nem akarom tönkretenni.
2013. okt. 21. 22:47
 15/18 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz belenyúlnod, máshogyan nem tudod kideríteni. Nyisd meg a felületét, felhasználónév-jelszó, belépsz. Innentől kezdve semmit ne Ok-z le, így nem tudod elállítani. Keress port forwarding részt, ott lennie kell egy portszámnak valahol. Küldhetsz képernyőképet, ha nem megy.
2013. okt. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 soccerway ***** válasza:

[link]


itt teszteld az utorrent portját, csak hogy tisztán lássunk.

2013. okt. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Működik :) [link]


Kiderült, hogy a router rendben van, hanem mégis a tűzfal kevert be. Pórbaképpen kikapcsoltam és most minden oké.


Köszönöm szépen a segítséget, szuperek vagytok :)

2013. okt. 22. 16:24
 18/18 anonim ***** válasza:
47%
Tudom, hogy már nem aktuális, de ha nekem ez a probléma van, akkor jobb klikk a torrentre -kényszerített indítás, és kész.
2015. szept. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!