Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy játékot és...

Letöltöttem egy játékot és nem tudom elindítani mert ezt írja ki:XINPUTI1_3. dll hiányzik a számítógépéről. Ilyenkor mit kell letölteni vagy csinálni?

Figyelt kérdés

#XINPUTI_3.dll
2013. okt. 22. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Töltse le a Xinput1_3.dll Fixer

Fuss a dffsetup-xinput1_3.exe fájlt, amit letöltött.

Várja meg, amíg a telepítés befejeződik.

Miután a telepítés befejeződött, a Fixer automatikusan elindul (ez eltarthat néhány percig, ha van egy régebbi számítógép). Ha bármilyen biztonsági szoftver fut a számítógépen (Comodo, ESET, Norton, stb), akkor kap figyelmeztetést, mondván, hogy DLL-fájlok Fixer próbál csatlakozni az internethez, és / vagy módosíthatja a számítógép. Ez azért van, mert a Fixer kapcsolatba kell lépnie a szerverről töltse le a megfelelő Xinput1_3.dll fájlt, telepíteni, a Windows rendszer könyvtárába, majd módosítja a Windows Registry. Akkor lehetővé kell tennie a Fixer, hogy ezeket a változásokat, különben a problémát nem lehet megoldani.

Amikor a Fixer telepített Xinput1_3.dll a számítógépre, remélhetőleg, a hibákra Xinput1_3.dll lesz ott! Meg kell adni a lehetőséget, hogy átvizsgálja a számítógépet a több errros. Javasoljuk, hogy erre. A próbaverzió a Fixer fogja rögzíteni akár 15 további hibákat érzékel. Később frissíteni a teljes verziót csak 23,75 €, hogy korlátlan hiba rögzítéséről és DLL-fájlok letöltését.

2013. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ohh köszi
2013. okt. 23. 11:27
 3/5 A kérdező kommentje:
feltelepítettem és elindítottam a játékot de ezt írta ki:error during initialization. később újra telepítettem de akkor is ezt írta ki.mit tegyek?
2013. okt. 23. 16:37
 4/5 anonim ***** válasza:

itt körülnézhetsz, hátha találsz valamit

[link]

2013. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az előbb leirt leírás nem ajánlott nagy a virusveszely es nem sok az esélye hogy működni fog.

Igazából Directx-et kéne letölteni es utana működik.

[link]

2014. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!