Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nemrég Telepítettem a windows...

KriszAime kérdése:

Nemrég Telepítettem a windows 8.1 et. Írónikus de kompatibilitási problémákhoz ért valaki ezen a téren? (további infó lent)

Figyelt kérdés

Miután hatalmas vidámságban sikerült hozzáférni a szupermodern OS-hez, Csalódnom kellet hogy szinte SEMELYIK eddig használt programom játékom, Sem akar megfelelően működni, és gyanítom (sok tapasztalattal) hogy valami apróság áll a háttérben. Csak néhány Példa:

- Minecraft "bad video card" -error, ami akor jelentkezik ha nincs telepítve a videokártya illesztő progija , Nekem fel volt, mégis ezt az üzenetet kaptam :/

- Mmorpg-k , az összes mmo (metin vindictus, wot stb) minden esetben, a játék elindítása után alig 5 percel, kidobott a Hackshiel védőprogram, azzal a feltevéssel hogy "hackelek" (természeteses nem).

- régebbi játékok minden 2000 előtti játék, Hibásan fut le, sőt sokszor okoz hardveres hibát aminek az aranyos kis ":(" újított kékhalál az eredménye.

-A legtöbb illesztőprogram PL: Hang, Lan, Videokártya-t kézzel kellet telepítenem az eszközkezelőből, mert az eredeti installerek nem fogadják el az új os-t :/ ( "a program nem kompatibilis a windows ezen verziójával, a telepítés nem folytatható")Lehetséges a probléma forrása ez?

HA valaki esetleg találkozott a fenti problémák BÁRMELYIKÉVEL nagyon megköszönném ha leírná, mit tehetek ellene , előre is köszönöm :)



2013. okt. 25. 15:15
 1/7 soccerway ***** válasza:

-A legtöbb illesztőprogram PL: Hang, Lan, Videokártya-t kézzel kellet telepítenem az eszközkezelőből, mert az eredeti installerek nem fogadják el az új os-t :/ ( "a program nem kompatibilis a windows ezen verziójával, a telepítés nem folytatható")Lehetséges a probléma forrása ez?


Lehet, ha azt írja nem jók a driverek, akkor szerezz be windows 8.1-es drivereket.

2013. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oh, egy apróság. Mindez sima windows 8 on, tökéletesen működik. (de persze nekem is jobban tetszik az új 8.1 jólenn ha nem kellene nélkülönöznöm, taláncsak valami apró beállítás miatt)
2013. okt. 25. 15:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem, és azt válaszolta, Minden illesztőprogramom a "legújjabb" verziókon fut
2013. okt. 25. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem csak driver gondjaid lesznek .

Vírusirtó, íróprogramok, konvertáló, szerkesztő programok (kép, video, html) ugyanígy kompatibilitási hibákkal leállnak majd.

Nekem csalódás volt a Win8, kihagyom....

2013. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt az utobbi linket nemigazán értem, google képek?
2013. okt. 26. 18:47
 7/7 anonim ***** válasza:

win 8.1 a magyar labdarugó szövetség ajánlásával


Hollandia-Magyarország 8:1

...nem emlékszel, :DD

2013. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!