Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kompatibilitási gondok!?

Kompatibilitási gondok!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy kis problémám. Fontos lenne, hogy néhány nyelvprogramot telepítsek, viszont ezek 32 bitesek és nem engedi a gépem felrakni. Próbáltam már az összes kompatibilitási beállítást, egy programot leszedni (windows xp mode for windows 7) de sajna nem tudtam megoldani.. :/ Mostanában voltak gondok a laptopommal(köztük ez is) ezért telepítettem a gyári cd-n lévő driver-eket, de ez sem segített, sőt azóta rosszabb mint volt :(. Sajnos nem nagyon értek hozzá. Ha tudtok valami tanácsot, légyszi írjatok!

Köszike!


2013. jan. 14. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:

nyelvprogram? az micsoda?:D elméletileg fel kéne, hogy tegye gond nélkül 64 bites windows-ra is a 32 bites dolgokat

Vagy ez valami nyelvi csomag már telepített 64 bites programhoz? vagy magához a 64 bites windowshoz új nyelvi csomag?

2013. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj nem! Bocsi, rosszul fejeztem ki magam :) A "nyelvprogram" nálam azt jelenti, hogy angolul, németül tanulok és töltöttem le pár programot hozzá. Ezek nem mennek.
2013. jan. 14. 14:57
 3/8 A kérdező kommentje:

"A fájl verziója nem kompatibilis a Windows verziójával. A számítógép rendszeradatai között tekintse meg, hogy a program x86 (32 bites) vagy x64 (64 bites) verziójára van- e szükség, majd lépjen kapcsolatba a szoftver gyártójával."

Mindig ezt írja, pedig már mindent megpróbáltam...

Most a virtual pc- ről olvastam. Nem tudom az jó e?!

2013. jan. 14. 15:00
 4/8 anonim ***** válasza:
32 vagy 64 bites windowsod van?
2013. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tudnál adni egy linket esetleg az egyik ilyen programhoz? és leírnád pontosan milyen oprendszered van? úgy lenne a legegyszerűbb megtalálni a problémát :]
2013. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Torrent oldalról van, és windows 7 home premium 64 bites a rendszerem..
2013. jan. 15. 09:57
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja ott is megkérdeztem, és azt mondták a kliensemmel lehet még baj.. :S de nem hiszem (μTorrent/3230(28705))
2013. jan. 15. 09:59
 8/8 anonim ***** válasza:
mi ennek a programnak a neve?
2013. jan. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!