Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Assassin's Creed 3, miért nem...

Assassin's Creed 3, miért nem tudok tovább menni?

Figyelt kérdés
5. szekvencia, elsőként odamentem a kapitányhoz, és jött is a küldetés, h védjem meg a konvojt a határnál. De lehetett malmozni, és játszottam egyet. Közben letelt az idő, és miután újra visszamentem a kapitányhozm hiába lépek vele kapcsolatba, nem jelenik meg a küldetés. Nincs jel sem a térképen, csak a kapitányt jelzi fő célként... Nem értem..
2013. okt. 27. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Előző mentéshez térj vissza.

Vagy ez 1 bug.

2013. okt. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy tudok visszamenni előző mentésre? Eredeti a játék, és nem találok sehol..
2013. okt. 27. 18:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincsenek sehol mentések a gépen... Uplay-en keresztül megy a játék. Semmit nem találok, ami mentésre utalna. DNS követőben pedig csak újrajátszani lehet, de a csak már teljesítettet. Azt hittem ha még 1x megcsinálom az előzőt, akkor újból kezdődik a következő, de nem..
2013. okt. 27. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!