Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Ultimate-ről áttérje...

Windows 7 Ultimate-ről áttérjek 8.1 Pro-ra? Mivel nyújt többet? (nem találok egy kis összehasonlító táblázatot)

Figyelt kérdés
Gondolom, sima 8.1-re nem érdemes váltani.

2013. okt. 27. 17:46
 1/4 Dobzy válasza:

Tapasztalatból mondom:

Win 8.1 gyorsabban boot-ol.

a nem túl régiek a cuccok a gépedben felismeri a drivereket nekem még a vedeókártyát is.

sokkal gyarosabb.

Szerintem szebb is.

Az biztos, hogy a 8-rossz lett így konkrétan használhatatlan.

8.1 ha már hozzászoktál sokkal kényelmesebb, mint egy korábbi windows.

Csak ajánlani tudom. Amikor valaki azt mondja hogy win 7-et használ de a win 8(.1) szar az általában még sohasem próbálta.A ultimate annyit jelenet végső verzió. 8-ból akkor lesz ultimate ha már a következőt tervezik. nemtudom mikor lesz ultimate de mindenképp frissíts legfeljebb ha kijön az ultimate akkor cseréld le. (Talán nem is lesz.) A pro vezióval egyébként semmi probéma. Jobb, mint egy enterpise.

2013. okt. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokkal gyorsabb... A többi kb. ugyanolyan legalábbis számomra, de a gyorsaság maitt egyértelműen megéri váltani 7 ről 8 ra vagy 8.1 re...
2013. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenfélekép átérnék a 8.1 pro ra vagy sima 8.1 re. tapasztalatból írom a 7 es microsoft legszarabb window s sa. még a Vista is jobbvolt mint a 7 nekem legalábis. D A 8.1 sokkal gyorsabb mint a 7 es
2013. nov. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
windows 8.1 jobb és gyorsabb és a játékoknál is így van !
2014. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!