Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kapcsoljam ki a Windows...

Peca1000 kérdése:

Kapcsoljam ki a Windows frissítést lassú gépnél?

Figyelt kérdés

Elég öreg, és lassú a masina (2,4 GHz Celeron, 512 MB RAM, 64 MB videokártya, 40 GB Maxtor HDD) XP SP3 van rajta, és hamarosan eladom.


Azt hallottam, hogy a Windows automatikus frissítései nagyon megfogják a gépet. Ez igaz?


Célszerű kikapcsolni, vagy túl nagy a veszély, és hagyjam inkább bekapcsolva? Az MS Esential a vírusirtó, hogy ne fogja meg a gépet másik fajta.



2013. okt. 27. 18:13
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

"Azt hallottam, hogy a Windows automatikus frissítései nagyon megfogják a gépet. Ez igaz?"


Sajnos ilyen régi gépeknél igaz. Én még nem vettem észre hogy problémát okoznak, de hát mindenkinek mások az internetezési szokásai. A legjobb vírusirtó meg maga a felhasználó. Egyébként azt tapasztaltam, hogy az MSE mostanában igen csak fogja az ehhez hasonló konfigokat.

A Panda Could most a light -osabb az ingyenesek közül.

Eladás előtt meg úgyis illik újrarakni.

2013. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
xp támogatása már teljesen megszűnik, nem lesznek frissítések ha fönt van az sp3 az bőven elég
2013. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Panda Cloud nagyon fogja a gépet, még az AVG 2014 is kevesebbet eszik nála. De az Esential tapasztalatom szerint az ami a legkevésbé terheli a gépet.
2013. okt. 27. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

MSE sz.rt se ér..

Avast legújabb verziója már nem fogja a gépet.Ilyen gépen van fent nekem is..

2013. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Bekapcsolás után mikor beindul a gép, inditsd el a feladatkezelőt (CTRL+SHIFT+ESC) menj a Folyamatok fülre.


Rakd a CPU oszlop szerint csökkenő sorrendbe a folyamatokat és nézd a százalákokat.


Ha SVCHOST.EXE fogyasztja a processzorod 99 %-át, igen akkor le kelle tiltani a frissitéseket :


Futtatás : services.msc


A megjelenő ablakban meg kell keresni az Automatikus frissités sort, és le kell állitatni.


Katt kétszer rá, a megjelenő ablakban (ha fut akkor először leállitás gomb, majd) a leengedő ablakban leállitást választani. Kép : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2013. okt. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megy mindenkinek a zöld kéz!
2013. okt. 31. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!