Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Office Word 2010...

Microsoft Office Word 2010 segítség?

Figyelt kérdés

Épp írtam valamit, amikor hrtelen kiadott két vonalat, már nem tudom hogy mit, azt hiszem valami olyasmit írt ki, hogy előláb meg fejléc vagy még valamit.

A lényeg, hogy nem tudtam semmire sem kattintani, pedig előtte egyáltalán nem nyomtam meg semmi olyat, aminek ilyet kellet volna behoznia.

A bajom az, hogy sajna gyorsan mentettem egyet, nehogy elvesszen az a munkám, amit eddig csináltam, és bezártam a word-ot, igazából mást nem is nagyon csinálhattam volna, mert írni sem engedett. És amikr újra beléptem, valamiért egész máshogy vannak beállítva a margók. Próbáltam az egyéb margóbeállításokban is visszaálítani, de bármennyit is írok be a felső margóhoz, egyáltalán nem változtatja vissza, továbbra is tisztára lent kezdődnek a sorok. Tehát a címet is kb 5-6 sorral lejjebb kezdi, mint ahogy kéne, és egyszerűen sehogy sem tudom visszaállítani.


Ha valaki ért hozzá, akkor nagyon szépen kérem, hogy segítsen, mert így borzasztó rossz, és ha ki akarnám nyomtatni, akkor is egy csomó helyet kihagyna a lapon.


A segítséget előre is köszönöm!


2013. okt. 28. 20:23
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és a keskeny margón vagyok, tehát nem azért vannak lejebb a sorok, mert a másik margóra mentem. tehát a margóbeállításoknál a margónak a lap szélétől való távolságát simán engedi változtatni, csak a lap tetejétől való távolságot nem.

De azt egyszerűen sehogy sem.

2013. okt. 28. 20:27
 2/5 Csxeba ***** válasza:
Feltételezem a "Visszavonás" gombbal már próbálkoztál. Egyébként beszúrás "menüpont" alatt lehet állítani, illetve ki/bekapcsolgatni az élőfejet és az élőlábat. A margókat pedig a vonalzón lehet a barna sáv húzgálásával. Talán valahol lehet alapértelmezett értékre is állítani őket, de erre már neked kell ráguglizni...
2013. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

eKöszönöm, ezeket mostmár megtaláltam, de nem enged kilépni az élőfej és élőláb funkciából, ráadásul csak az élőfejet tudom állítani, az élőlábat nem.

Esetleg van olyan, akinek van ilyen a gépén, és meg tudná nézni, hogy mit is kéne csinálnom?

2013. okt. 28. 20:47
 4/5 Csxeba ***** válasza:
Duplaklikkelj a "nem élőfej" részre :D Elvileg magától kilép belőle
2013. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sikerült :)

Bár nálam ezek szerint kicsit másképp működik mit nálad, lehet mert az enyém diákverzió, vagy nem tudom. De most már megoldottam a dolgot :)

2013. okt. 28. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!