Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Office 2010 kompatib...

Microsoft Office 2010 kompatibilitás probléma? Többi lent

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni hogy azt hogy lehet megcsinálni hogy az Office 2010-en ott a mentéseknél legyen olyan hogy Office 2007, pl: Word 2007. Most nincs ott csak a 2003-as, de nekem 2007-esbe kellene elmentenem... Valaki tud segíteni?

2013. okt. 14. 20:04
 1/8 tabaki ***** válasza:

Szerintem a 2007-es az ugyanaz, mint a 2010-es (.docx).

Nem minden verziónál változtatják a formátumot, csak akkor, ha már nagyon muszáj.

2013. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Használd a LibreOffice-t, ingyenes és mindent megnyit, mindenre menthető. Ezt a két fájlt kell letölteni.

[link]

2013. okt. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tabaki ***** válasza:

@02:19:

Jelzem, igazat adok neked a LibreOffice-t illetőleg, én is azt használom. Csak Kérdező szorongató problémájára próbáltam megtalálni a legggyorsabb szükségmegoldást ezzel a fortélyos módszerrel, vagyis, hogy ne csináljon semmit, mert nem kell...

2013. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a libre office-al az a baj, hogy nem teljesen kompatibilis az ms office-al. Sok megformázott dokumentum szétzilálódik.
2013. okt. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tabaki ***** válasza:
Rendesen megformázottnál még nem tapasztaltam, pláne nem soknál, de minden lehetséges. Az is, hogy a különböző MS-Office verziók között fordul elő efféle. Ilyet már láttam, bár nem mondanám, hogy az én fogalmaim szerint is korrekt módon volt formázva.
2013. okt. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából nekem suliba kellene az office, méghozzá a powerpoint... Most akkor ugye dolgozhatok a 2010-el és ezzel a LibreOffice-al is? Természetesen annak örülnék a legjobban ha az office2010-el dolgozhatnék :)
2013. okt. 15. 19:36
 7/8 tabaki ***** válasza:
Igen. De próbáld ki, amikor lehetőséged adódik.
2013. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a LibreOffice meg soha nem zilált szét semmit, pedig vannak még Word97-tel készült fájljaim is (CD-n).

LibreOffice Impress, ezt először a saját formátumára mentsd le (.odp), aztán ha kész a bemutató fájl, akkor MS 2007-re : pptx). Ha elkészül és projektorral levetitik, senki sem fogja tudni megmondani, hogy NEM MSOffice-vel készült.

2013. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!