Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik ez az android launcher?

Melyik ez az android launcher?

Figyelt kérdés
tönkrement a mobilom ezért szervízben volt, letöröltek róla mindent. előtte már nagyon megszoktam rajta egy launchert, és újra rá szeretném telepíteni de nem tudom a nevét. a lényeg: bal oldalt felül volt egy bomb kb ilyen: (::) és ha erre rányomtam akkor oldalt kihozta az appokat ABC sorrendben, és még egy ABC-t is, amelyik betűre kattintottam, azokhoz az appokhoz lapozott amelyek azzal a betűvel kezdődnek. pl: megnyomom a K betűt és kihozza a kamerát és az egyéb K betűvel kezdődő appokat. amennyire tudtam illusztráltam paintben. [link] remélem valaki tudja a launcher nevét.

2013. okt. 29. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


ezek között ?

2013. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

amúgy meg..


[link]


ha pl 4.0 android van a telefonodon kikeresed a hozzá való launchereket, és google képkeresőbe megtalálhatod melyik volt.


sok sikert.

2013. okt. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Belépsz a play áruházba és a saját alkalmazásaid között megtalálsz mindent ami rajta volt.
2013. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
VÉGRE megvan :3 köszönöm a segítséget, mindenkinek ajánlom: [link]
2013. okt. 29. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!