Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Behívtak állásinterjúra és...

Behívtak állásinterjúra és valószínű kell majd valamilyen feladatot csinálni az Excel-ben, World-ban. Miket kérnek ilyen alkalmakkor?

Figyelt kérdés

Én régen a suliban tanultam,de mivel nem igazán használom fel kéne frissíteni az Excel tudásomat.Tudna valaki segíteni?Pl. saját tapasztalata alapján miket kérnek ilyen alkalmakkor,v egy netes oldal címét ahol feladat és hozzá magyarázat van?!A segítségeket előre is köszönöm.

ui.:Ha túl bonyolult lenne ide leírni szivesen megadom az e-mail v. msn címemet ha kéritek.


2008. júl. 8. 09:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Excelben valószínűleg táblázatot kell készítened meg diagrammot hozzá. Itt van egy pár feladat, az alapoktól kezdve: [link]

De emellett rendeteg mindent találni google-ban, csak írj be ilyen szakszavakat, hogy "excel táblázat készítése" vagy "excel diagramm készítése". Biztos vagyok benne, hogy lépésről lépésre le lesz írva minden, én is vizsgáztam már ezek segítségével. Wordben gondolom valami hivatalos levelet kell írnod, megformázni és kész. Még elképzelhetőnek tartom, hogy körlevelet kell készíteni (az sajnos számomra bonyulult egy kicsit, nem tudnám elmagyarázni, hogy kell :-S), arról is találsz útmutatót. Ha olyan munkára hívnak, ahol adatbázissal is dolgozni kell, akkor mézd át az Access használatát is!

2008. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!