Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rakjak vírusirtót Linux-ra?

Rakjak vírusirtót Linux-ra?

Figyelt kérdés
na szoval az a helyzet hogy van 2 db winchester a gépembe..az egyiken windows van a másikon linux(ubi)és az lenne a kérdésem hogy ha linuxon netezek ész nélkül akk megfertőzheti e a windowst?

2013. okt. 30. 17:54
 1/9 anonim válasza:
nem árt, ha teszel vírusirtót. az én gépemen is van, (windows) és ha csak képekre rákeresek google-n, néha még ott is talál vírust.
2013. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de én azt kérdeztem hogy ha linux ra rakjak e :D
2013. okt. 30. 18:29
 3/9 Emberek ***** válasza:
A winre mindenképpen tegyél, a linuxra nem annyira fontos
2013. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Gulyasarni66 ***** válasza:

minek? xD a vírusok 90%-a windowsra készült.

nem árt, de nem annyira fontos mint a windowson

2013. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
bocs ha nem érthetően tettem fel a kérdést..szoval linuxon netezek és bekapok egy wines virust akkor az megfertözi a windowst?????????????????
2013. okt. 30. 18:42
 6/9 anonim válasza:
Ennek esélye elenyésző.
2013. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem kösz a válaszokat:D
2013. okt. 30. 19:11
 8/9 anonim ***** válasza:

"ha linuxon netezek ész nélkül akk megfertőzheti e a windowst?"


Ahhoz is a Linuxon kell elindulnia, szóval nincs igazán különbség a Lnuxot vagy Wint támadó kártevők között. Így is, úgy is a Linux kernelen kell magát átküzdenie. :)

2013. okt. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az már egy másik kérdés, hogy ha letöltesz egy fertőzött fájlt Linux alatt, ami persze ott meg sem nyekken, de ha Windowsban megnyitod, akkor "életre kel" és fertőz.
2013. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!