Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1-en néhány fontos...

Windows 8.1-en néhány fontos frissítés telepítése nem sikerült mert hibaüzenetet írt az update! A hibát kiküszöböltem, viszont most nem tudom mi a teendő hogy telepítsem ezeket a fontos frissítéseket amiket előtte nem rakott fel! Valami megoldást?

Figyelt kérdés
Tehát a frissítéseknél írja hogy sikertelen. Újra bírom telepíteni a sikertelen frissítéseket valahogy a hiba kijavítása után?

2013. okt. 31. 10:11
 1/3 soccerway ***** válasza:
szerintem ne foglalkozz vele, nem tudsz tenni semmit. Majd megjavul magától.
2013. okt. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Hát reménykedem.
2013. okt. 31. 12:21
 3/3 ruster ***** válasza:

Az a véleményem, hogy saját érdekedben soha ne fogadj el olyan tanácsokat, ami arra irányul, hogy nem fontosak a rendszerhez letölthető frissítések. Nos, az a javaslatom, hogy nyisd meg a parancssort rendszergazdai jogokkal és írd be az alábbi parancsot

Dism /Online /Cleanup-Image /AnalyzeComponentStore

majd amikor a parancs lefutott, ez kis ideig eltart, írd be a következőt

Dism /Online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup /ResetBase

amikor ez is lefutott, indítsd újra a gépet és ismételd meg a gép frissítését.

2014. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!