Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék venni egy egy...

Szeretnék venni egy egy imac-et de még nem vagyok benne biztos, ki szeretném probálni elötte? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ahogyan azt fent említettem szeretnék egy imacet de kiszeretném próbálni az oprendszert még is milyen! azt próbáltam már hogy egy virtuális meghajtóba helyeztem az osx-et (itt megemlíteném hogy Windows gépem van) de nem igazán jól működöt akadt a program kisebb időkre befagyott stb. de most kiszeretném próbálni úgy h alapból osx-el bootoljon a pc-ém! Valaki pontosan lépésről lépésre leírná hogy ez hogy lehet megoldani? a válaszokat előre is köszönöm!

2013. okt. 31. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mire használnád a gépet? Miért szeretnél vásárolni egyet? Talán költhetnéd másra is, ha nem fontos :)
2013. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag mindenre, de azért kiszeretném próbálni mielőtt megveszem, ezért leírnád ha tudod hogyan kell osx-et bootolni Windows alapú gépen?
2013. okt. 31. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:
letöltöd [link] és valamilyen virtual boxba beteszed. (Oracle VM virtual box)
2013. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!