Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van mód újraindítani a simcity...

Van mód újraindítani a simcity5-öt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Volt egy Origin fiókom, de az valamily módon le lett blokkolva. Képtelen vagyok belépni, pedig jól írok be mindent... Ha pedig új jelszót akarok generálni, akkor technikai problémákra hivatkozik. Most csináltam egy másik fiókot, ott pedig már nem fogadja el a játék termékkódját. Tudnátok esetleg kódot szerezni, vagy tanácsot adni?

2013. nov. 1. 09:27
 1/1 anonim válasza:

Szia. Az origin kliensbe névvel jelentkezz be. Ha esetleg fiatal kort adtál meg regisztrálásnál akkor az a baj (én pl.:13 évet adtam meg és nem volt jó). Ha kiegészitőt akarsz venni azt csak másikkal tudsz majd. Ajánlom:

-Felhívod az ea-t és megmondod mi a bajod (eszt tettem másik fiókra telepitették azóta remek) :) Számuk privibe írom nehogy baj legyen belőle.

-Rosszabbik eset tűröd tovább.

2013. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!