Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezért nem indult a BF 4?

Ezért nem indult a BF 4?

Figyelt kérdés

Amikor volt a béta Betöltött a pálya és kidobott.

Megnéztem a Videókártyáimnak a verzió számát az eszközkezelőben 8.933.00 > 7670M 2gb ,intel hd is .

Ha frissítem a radeon-t nem lesz baja vele az intelnek?

Nem fog akadás lenni?

Ha frissítem azt ,akkor csak leszedem programok telepítése és törlésével a AMD -s progit és (újradindít?) és letöltöm az újat?



2013. nov. 2. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a videókari szoftverét kellett frissítenem és nem árt a windows 64bit se mert csak low beállításokkal tudsz játszani.A videókari gyártójának oldaláról is leszedheted a frissítést.
2013. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Win 64 bitem van +


i3 2350M 2,3ghz

4gb ram ez elég neki állítólag

és a videókarik amik levannak írva

2013. nov. 2. 17:52
 3/4 A kérdező kommentje:

AMD driver ben: Amikor rányomok ,hogy frissítések keresése ,a legújabb van . Automatán keres frissítéseket.

Gondolom ezt azért írja ,mert ha más lenne a verzió szám a drivereknek.

Értem én én ,hogy a két kari együtt működéséhez ez kell ,de így meg a legújabb játékok nem mennek..

2013. nov. 2. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy AMD HD 7850 karim van és nincs vele gond a jobb játékokat is viszi 1db hd monitoron.Amúgy punkbuster meg minden más rendben?Illetve próbáltad már az eredeti játékkal vagy csak bétával?Lehet egy kari is elég lenne hozzá.
2013. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!