Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Császárnak szültem a cici még...

Császárnak szültem a cici még nem indult a gyerköcnek sokat esett a súlya és nem is akar szopizni kezd sárgulni ezért tápszerezik rá tudom majd szoktatni cicire?

Figyelt kérdés

Már 300g esett nem ébred csak alszik terem sincs kb 6 ml jelenleg ő meg 20 ml enne most 3 óránként tápi meg fejek de nem tudom hogy szokik majd vissza cicire mert lapos a bimbom és

a védő sem jó neki mivel abból sem jön a fecskendöből meg jön


2013. jan. 24. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, elhiszem, hogy fáradt és ideges vagy, de használd már a vesszőt!!!

Sok-sok türelemmel és optimizmussal szinte 100%, hogy sikerülni fog.

A lapos bimbót ki tudod emelni mellszívóval, és amikor már jön a tej, akkor próbáld bekapatni a picivel.

2013. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Még nagyon az elején jártok! Bőven lesz még lehetőség cicire szoktatni!

Engem is császároztak, sürgősségi műtét volt, 2 napig intenzíven voltam, 5. napra indult meg a tejem minimálisan, addig a babám szenvedett az evéssel és aluszékony is volt. Itthon sikerült végül mellre tenni bimbóvédővel, utána meg azt is el lehet hagyni. Szóval ne aggódj, mindenre van megoldás, csak ne parázz rá a dolgokra!

2013. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 2 óránként fejem, szopizni után is így van most már tartalék tejcsim is. Ha nem akarja megkapni a cici van hogy 20p rateszem aztán üvölt megolelem visszateszemm . Most kb 2 perc max bocs a hibákért új mobil még a korhazbol írok most tanuló mi hol van rajta
2013. jan. 26. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!