Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letiltott a MYOPERA, amihez...

Letiltott a MYOPERA, amihez tartozik opera mail szolgáltatás is. Három napja nem tudok belépni, minden indok nélkül azt írtja ki: LETILTVA. Hogyan tudom letölteni a benne lévő anyagot?

Figyelt kérdés

Nagyon sok anyagom van rajta. A hozzá tartozó mail-be be tudok lépni, de a blogba nem.

Nincs semmi lehetőség - csak annyit ír, lépjek a fórum oldalára. De ott csak érvényes account-al lehet bármit kezdeni.

[link]

Tovább lépéskor Javasolja, hogy töröljem, magam.

Itt hírt kaptam, hogy bezár a MyOpera

[link]

de lehetőség van az anyag letöltésére.

Here's a list of resources to help you migrate your .xml file:

Import content into WordPress

Import content into Squarespace

Import content into Typepad

Import content into Moveable Type

Hogyan töltsek le bármit, ha egyszer letiltott????

Ezt igen gyalázatos dolognak tartom.

Valami segítség???



#letiltás #belépés #myopera #letiltott-blog #operamail
2013. nov. 6. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
jó kérdés írj valami supportnak vagy ilyesminek
2013. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1#

Írjak?! Hát ez az! - hogy ha elolvasod a kérdésemet, a linkeket, kiderül, hogy nincs - én nem találtam - lehetőséget!

2013. nov. 7. 10:35
 3/3 A kérdező kommentje:

Ennyit az Opera böngészőhöz tartozó szolgálatatásokról.

Az Opera böngésző és a tartozékai itt számomra leszerepeltek. Pedig szerettem. De a kérdésemben felvetett hozzáállás kritikán aluli.

2013. dec. 12. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!