Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 4 Multiplayer?

Battlefield 4 Multiplayer?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem a Battlefield 4 Multiplayer-ével kapcsolatban.

1. Letöltöttem a tört verziót és végig vittem a SP részét de most eredetibe is megszeretném venni. A kérdésem az lenne hogyha az alapjátékot veszem meg(nem a Deluxe Editiont) akkor is tudok majd multizni, ugye?


2.Ha megvettem akkor az eredeti CD-vel csak egy gépre tudom majd feltelepíteni a játékot vele vagy többre is?


3.A SP része egész szépen elfutott a gépemen. A Multiplayer-nek is olyan a gépigénye mint a SinglePlayernek, vagy ahhoz hogy multizzak kicsit erősebb gép kell?


Itt a gépem adatai: Processzor:AMD Athlon II X2 215 2,7GHz

RAM: 4 GB DDR3 1333MHz

VGA: Ati Sapphire HD 7750 1GB DDR5

Op.rendszer: Win. 7 Ultimate 64 bit

Internet sebesség: 10 MB

Tudom hogy nem egy erős gép de a SP része egész szépen futott.



2013. nov. 7. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Persze, hogy tudsz,

2. Ez úgy működik, hogy elektronikusan aktiválod a programot az EA Originben(olyan, mint a Steam), így akárhány gépre letöltheted/felrakhatod lemezről, de a játékhoz be kell jelentkezned a fiókoddal.

3. Multiplayer kicsit erőigényesebb, de szerintem az is el fog futni, de nyilván nem max grafikán.

2013. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
olahnandi: Köszönöm szépen a válaszodat! :) Persze nem is Full grafikán akarok vele játszani. Egyébként a 10 MB internetsebesség elegendő a multihoz,ugye?
2013. nov. 7. 15:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lesz.
2013. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szerintem viszont nem nagyon lesz elég a 10 MB.

Szerintem min. 20 kéne ha tűrhetően akarsz játszani.

2013. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10Mbps-nek elég kéne lennie, főleg ha az 10MBps
2013. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hacsak nem nagyon nagy a pinged
2013. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem 1,5 MB/s-os nettel tökéletesen fut a multi. Aki fel akar venni barátnak: AgentMartinHun
2013. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ping: 14 ms

Download speed: 10 Mbps

Upload speed: 2 Mbps


Egyébként maga a gépen szerintetek menni fog a multi, mert mondom a singleplayer jól futott. Csak azért vagyok bizonytalan mert most fogom megvenni a játékot és nem akarom hogy laggoljon.

2013. nov. 11. 14:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Elmegy a multi is, persze nem a legmagasabb grafikán.
2013. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!