Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akadozik a Call of Duty...

Isti910802 kérdése:

Miért akadozik a Call of Duty Ghosts ezen a gépen?

Figyelt kérdés

IntelCore 2 magos 3.3 GHz

8 GB Ram

GTX 550ti 3GB GDDR3


Lehet, hogy a Steam-mel van valami vagy mi?



2013. nov. 7. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyobb a gepigenye mint a bf4 nek,szoval optimalazalt hianyban szenved,6gb ram alatt azert nem indul mert rosszul lett megirva pc re mert atportoltak,pedig 2.1 gbt hasznal a jatek es hihetetlenul tud szaggatni meg gtx titanon is
2013. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevés a proci és sz arul van megírva a game +nem ürít ramot hiába 2.1et eszik ha megnézed majdnem 5.5-6gbnyi ramod van elhasználva game közbe emiatt sőt Vramot zabálja mint a pic sa ha meg elfogy kib asz hibával vicc.
2013. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez van activision sporol mert tobb milliot keres mert"call of duty"es az jo,es mindegy nekik csak cod legyen es mar annyira nemvettek a faradtsagot hogy ha mar jatekot ne tudjanak csinalni akkor mar optimalizaljanak egy picit.Dehat nem az activision a hulye(hanem mi,hogy megvesszuk).De szerintem az activision azt akarja hogy gepet fejlessz mert jon az uj cod!.Es azert kell 6gb ram mert hibasan lett megirva es 6gb alatt nem kepes elindulni,hala a konzolportnak.!(szeretem a codot mert kicsi(volt)a gepigenye es porgos de ez csufsag amit muvelnek,mocskos szemetek,14 eves motrot ugy allitanak be hogy teljesen uj motor pedig nemsok kulonbseg van a mw3 es a ghost kozott)
2013. nov. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Youtuben találtam róla videót; idézek az egyik kommentelőtől:

"..Pont ma voltam egy jó barátomnál... és AKADT!!!! :O

A gépe:

-i7 3970x 4.3ghz

-GTX 770 sli (2)

-32 gb 2400 mhz-s ram"


Erről ennyit.

2013. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt már én is olvastam, hogy 6GB RAM alatt nem igazán fut. DE NEKEM 8 VAN. Akkor miért akad???????
2013. nov. 12. 12:54
 6/9 anonim ***** válasza:
mert 2 magos geped van gyenge vga val!Na:D
2013. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor is el kéne futnia normálian,legalább minimumon.
2013. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De nem a cod ghost:)
2013. dec. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A kerdezönek hol gyenge a gepe te szerencsetlen?
2015. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!