Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Postal 2 játék magyarositást...

Postal 2 játék magyarositást hogy kell alkalmazni?

Figyelt kérdés
megvan hozzá a szöveges dokumentum mappa,próbáltuk belehúzni az exe fájljába,meg mindenhogy,de akkorse magyar :S
2013. nov. 8. 07:44
 1/10 anonim ***** válasza:
A szinkronos verzio miert nem jo?
2013. nov. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hogyhogy a szinkronos verzió,mert a játékhoz le van töltve a magyaritás szöveges dokumentumként,és nem tudjuk hova kell bemásolni,melyik mappába,légyszi segits,kezdő vagyok,köszi
2013. nov. 8. 09:51
 3/10 A kérdező kommentje:

a Winrar progival próbáltam belehúzni az exe fájlba,és ezt irta ki


Critical error


CheckTag <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UGameEngine::Init <- InitEngine

2013. nov. 8. 09:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezert kerdem miert nem a szinkronos verziot hasznalod, ha annyira magyar kell.

Az exebe ne huzgalj semmit. A magyaritas tomoritve van? Mindjart megprobalok rakeresni hol van a felulirando file.

2013. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elvileg oncsomagolos. Dupplaklikk ra, felrak egy mappat Postal 2 nevvel. Ha rossz helyre rakta, akkor onnan a system mappat athuzod a jatek system mappajaba vagy kivagod/beilleszted.
2013. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mivel nagyon lassú a netem a legkisebb modemmel,azért nem tudok töltögetni,és ez van a gépen,amit irtál,próbáltam,de igy sem működik,de azért köszi szépen
2013. nov. 9. 13:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Talan nem egyezik a verzioszam.

Van elado, eredeti, szinkronos Postal 2-om:D

2013. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Oszkár7 válasza:
Az utolsó kommentelő egy akkora idióta,hogy arra nincsenek szavak. MAGYAR VERZIÓT CSAK NCORE-RÓL LEHET LESZEDNI A MAGYAROSÍTÁS AZ INERNETEN PEDIG EGY KALAP SZAR.
2016. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Turbo333 válasza:
Tutsz nCore meghívot küldeni?
2018. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Overgame58 válasza:
Oszkar 7...egy kérdés. Te tudsz az Ncore-os verzióban menteni? Mert én hiába mentem el a játékot, akkor sem menti el
2021. jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!