Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Digitális átállás. SetTopBox...

Digitális átállás. SetTopBox bekötés. Valaki segít?

Figyelt kérdés
Most vettem egy settopbox-ot. Elolvastam a leírást. Azt kéri, hogy hozzam be a Menut a távirányítoval, de nem hozza be. A távirányíto biztos működik. Mit lehet tenni?
2013. nov. 9. 14:40
1 2
 1/12 P.O.C. ***** válasza:
És ezzel mi mit kezdjünk szerinted? Még a DVB-T beltérid típusát se mondtad meg.
2013. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

BEN Sat

125 HD nem tudom nagyon mit írjak..

2013. nov. 9. 14:53
 3/12 A kérdező kommentje:
Tehát van egy BEN SAT DVB-T-m, hozzá van egy átlagos antennám. Mindent úgy kötöttem össze, ahogy azt kell. Kaptam a csomaghoz egy szép 2 elemet és kis távirányítot, ami ugyan működik, de nem megfelelően, mivel csak ki,-és bekapcsolni tudom vele a boxomat. Nos, azt kéri az utasítás, hogy a telepítés megkezdéséhez nyomjam meg a távirányíton a Menu gombot. Megnyomom, semmi. a mellékelt fuzetet átolvastam, de a hiba pontos okára nem sikerult rájönnöm.
2013. nov. 9. 15:03
 4/12 anonim ***** válasza:

Rossz a távirányító, v fordítva tetted bele az elemet.

Nincs bedugva a box a konnektorba, v nincs bekapcsolva.

2013. nov. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jolvan, ne nézzetek hulyének1
2013. nov. 9. 15:54
 6/12 P.O.C. ***** válasza:
100%

Scart -al kötötted össze a TV -vel? Mert ha csak sima RF kábellel, akkor a TV -t rá kéne hangolni a csatornájára.

Ha Scart -al kötötted össze, meg kéne győződni róla hogy a scart kábel jó-e, ugyan ez helyzet ha composit kábellel kötötted össze. Nézd meg, hogy a megfelelő AV csatornára váltottad-e a TV -t, a több AV bemenetű TV -ken több AV csatorna van. Ha ezek rendben vannak és a menü mégsem jelenik meg, tényleg csak 2 hiba lehet. Szar a távirányító vagy eleve selejt beltérit vettél. Ha így van viheted is vissza, vagy ha már túl vagy a 3 napon, akkor a szervizbe.

Sok sikert!

2013. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Sikerult behangolni, de hang nincs. Mit tegyek? :(
2013. nov. 10. 12:40
 8/12 P.O.C. ***** válasza:
Milyen kábellel kötötted össze a TV -vel? A csatornákat sikerült behangolni?
2013. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, sikerult behangolni. Egy sima SCART kábellel. A másik tv-n jo. Már 2 scart-tal is megprobáltam, de nincs hang... :(
2013. nov. 10. 22:48
 10/12 P.O.C. ***** válasza:
Akkor van valami gáz van a TV Scart csatlakozójával. Kösd össze RF kábellel a TV -t és a DVB-T egységet, majd a TV egyik csatornáját hangold rá a DVB-T egység csatornájára.
2013. nov. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!