Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb IrfanView,...

Melyik a legjobb IrfanView, amelyik, nem túl bonyolult, és nem fizetős?

Figyelt kérdés
A fickó, aki 2 évente újratelepít , az IW-t sosem rakja vissza. Azt mondja, az nekem is mindig ment. Ok, de azt a 4 évvel ezelőttit nem találom, és ez a 3.99 sokmindent másképp csinál. nem tudom megszokni. Kössz !

2013. nov. 9. 19:15
 1/4 soccerway ***** válasza:
az irfanview ingyenes, hogy neked mi a problémád azt meg nem tudjuk.
2013. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"nem tudom megszokni"

LOL!!! Csak nem 90éves vagy, és nő?!


Pedig az IV a legegyszerűbb progik egyike! Van még az ingyenes XnView is, de az is hasonló, mert kb. egy kaptafára készülnek ezek az egyszerű képnéző/szerkesztő progik.

Amúgy 4 év után még az oprendszered is változhatott, és akkor meg már a régi verziójú IV se biztos, hogy jó lenne rá.

2013. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csacsi2 ***** válasza:

Mióta az eszemet tudom használom és frissítettem újabb verziókra. Nem sokkal másabb (szinte semmiben) lehet az ikonok zavarnak?Lehet többfélét is letölteni hozzá.

Amúgy meg sok beállítási lehetőség van hogy testreszabd.

Megérteném, ha mondjuk az IView- ről a ACDSee -re nehéz az áttérés, de azt is meg lehet szokni De hogy válaszoljak is:

[link]

2013. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:

Az egész kérdés úgy érthetetlen, ahogy van. Az Irfanview az egyik legkevésbé változó program (inkább csak a tudása bővül), de első blikkre is jól kezelhető, a gyorsbillentyűi száz éve ugyanazok. Sokért nem adnám, ha látnám egy hosszú felsorolásban azt a sok mindent, amit másképp csinál. Továbbá: Világéletében egyszerű és ingyenes volt, ma is az. Továbbá: Én is biztos vagyok benne, hogy neked is ment a telepítés -- ha a pluginokat és a magyarítást is telepíted, akkor 3 duplakattintásodba meg a leokézásokba kerül a maceratúra. Továbbá: "Ez a 3.99" a 4.36, ugye, tudod?

Továbbá:

[link]

2013. nov. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!