Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsem fel a web...

Hogyan telepítsem fel a web camerám CD nélkül?

Figyelt kérdés

Interneten nem találok olyan programot ami nekem kell,nem tudnátok nekem linkelni egyet?

USB PC camera

modell: DC-412c

Rated+5v =,0.10A max



2013. nov. 10. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb esetben manapság semmit nem kell telepíteni, rádugod a gépre és azt felismeri, ennyi.

Ha mégsem, akkor a gyártó oldaláról le tudod szedni a drivert.

2013. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De nekem a Windows 7,nem ismeri fel a kamerát.

A kamerán meg a gyártó sincs rajta..

2013. nov. 10. 13:42
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Ilyen Noname "Tesco gazdaságos" kameráknál, sajnos előfordulhat, hogy időközbe megszűnik gyártó a honlapjával együtt. De lehet, hogy feltöltötte valami más a driver-ekkel foglakozó site a saját oldalára..


Nézd meg mi a hardware ID -je, és az alapján keress rá Google -el.

Így tudhatod meg a hardware ID -t: [link]

2013. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De a Windows 7 nem ismeri fel a kamerát...már vagy 6 programot le töltöttem és mindíg azt írja ki hogy : Lehet hogy szoftver hamisítás álldozata lett.

Akkor mit csináljak vele?

2013. nov. 10. 13:47
 5/6 P.O.C. ***** válasza:

Windows 7 alatt is ugyan úgy kell megnézni, csak más útvonalon találod az eszközzekekőt. Start --> Jobbklikk a számítógépre --> Tulajdonságok. Ott lesz balra felül.


Ami a szoftver hamisításos témát illeti, a Windows fizetős szoftver meg kell venni és akkor nem találkozol soha ilyen üzenetekkel.

Aki meg mégis hackelt Windows -t használ ez benne van a pakliban, nem nehezebb utánajárni a megoldásának, mint annó meghackelni volt. AZ oldalon meg tilos kalóz témát felhozni.

2013. nov. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lajos54 ***** válasza:

Amíg az üzenet (szoftverhamisítás) el nem tűnik, sok esetben nem enged újabb hardvert telepíteni.

Ha eredeti a windows, fordulj a Microsoft ügyfélszolgálatához, segíteni fognak.

Ha viszont nem eredeti (erre nagyobb az esély), akkor nincs más hátra, meg kell venni. Persze vannak megoldások, mint már olvashattad, de attól még nem lesz jogtiszta...

Vajon mikor jutunk el oda, hogy mindenki tudomásul vegye: a Windows egy ugyanolyan termék, mint mondjuk egy videokártya, csak nem hardver, hanem szoftver. Gondolom, a webkamerát sem jutott volna eszedbe úgy lopni valahonnét?

2013. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!