Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy Apple mac rendszeres...

Egy Apple mac rendszeres számítógépre nem lehet windows rendszert telepíteni?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy apple MAC rendszeres gépet,de.egyáltalán nem tudom kezelni,semmit.nem tudok rá telepiteni,kezelni is alig tudom. Már megbántam hogy megvettem de nem tudok mit csinálni. Valahogy windows rendszert nem lehet rátelepíteni?

Eddig mindig windows-os gépet használtam és sokkal jobb még a kezelhetősége is.


Köszönöm a segítséget!



2013. nov. 10. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet rá telepíteni, amivel kidobod az Apple eszközök egyik legfontosabb előnyét, a nagyon jó szoftveres támogatást és stabilitást.

G.

2013. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ugyan úgy rá tudom telepíteni mintha egy sima.számítógépet telepítem újra? (boot-al,ha egyáltalán meg találom azt is hogy hol van)
2013. nov. 10. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha szívni akarsz, akkor tegyél rá wint. Én a hátam közepére nem kívánom.

Amióta Macet használok és le kell ülnöm egy wines gép mellé kb rosszul vagyok. És nyugodt szívvel mondhatom, hogy az OSX kezelhetősége sokkal jobb és kényelmesebb csak meg kell tanulni használni.

Legutóbb egy win7-et tettem fel, mert azt mondták, hogy húúú de jó. Na, hogy azzal mennyit *optam. Nem sokáig maradt a gépen.


Jobban jársz ha eladod és veszel egy másik gépet winnel.

De tehetsz rá wint is csak nem sok értelme van, akkor a MAC-nek.


Ha wint akarsz, akkor a Bootcamp lesz a megoldás annak nézz utána vagy eladhatod.


Ha pedig mégis vennéd a fáradtságot és megtanulnád használni:

[link]


[link]

2013. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mivel már kb ugyanazt a hardvert használják az Apple gépek is, mint a PC-k, így mehet rá windows is. Ha régebbi típusú Apple gépet vettél (mondjuk használtan), akkor arra nem megy fel a Windows (azokban még IBM proci volt).
2013. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen használtan vettem,sajnos nem álltam úgy pénzileg hogy újat vegyek. Ez pont kapóra jött és azt mondták hogy jó gép. Megy nincs is vele semmi bajom. De windowshoz vagyok szokva. Nem mai gyerek a gép,azt tudom. Szóval akkor felejtsem el a windows? Vagy valami megoldás nincs rá?
2013. nov. 10. 21:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Pontosan melyik típus/modell?
2013. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mac G4-es ha jól tudom.
2013. nov. 10. 23:02
 8/9 anonim ***** válasza:

G4? Na arra tuti nem megy fel a win. Az már nagyon régi gép.

OSXből még felmegy rá talán a Leopard.


Nem lehet, hogy átvertek téged ezzel a géppel? Mennyibe került?

Ha a bal fölső sarokban rámész az ALMA menüre és ott az About This Macre kattintasz, akkor mit ír ki?

2013. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Alma + Shift + 4 utána space, Így tudsz lementeni egy ablakot.

Azt töltsd fel valahová és linkeld be a képet. Az About This Mac-et.

2013. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!