Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Létezik-e még olyan ember...

Létezik-e még olyan ember rajtam kívül, aki igazi Commodore Amiga (500,500+,1200) számítógépre ír programokat assemblyben (pl. DevPac)?

Figyelt kérdés
(HAM6, blitter, dual-playfield, copper, sprite, stb.)

#Sprite #HAM6 #blitter #dual-playfield
2013. szept. 17. 11:21
1 2 3 4
 1/33 _Jessy_ ***** válasza:
létezzen? :D Gondolom igrn, csak ritka, mint a fehér holló. Ilyet legfeljebb csak szórakozásból csinálnak manapság.
2013. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
0%

Ostoba kérdés. Nyilván te is tanultad valahonnan, pl. egy könyvből, vagy internetes tutorialból. Na most, nyilvánvaló, hogy aki azt írta, az szintén ír ilyen programokat, különben nem tudta volna megírni a könyvet.


Valld be, hogy csak frenkizni akarsz itt, hogy te mekkora guru vagy. De erre meg csak vissza tudok kérdezni: Mennyi pénzt keresel vele? Ugyeugye, hogy nincs mire verni a mellkast..

2013. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos létezik aki a mai napig programoz lyukkártyás gépeket hobbiból. De ismerek olyat aki hagyományőrző gladiátorharcot tanul. Pénzt mondjuk ezekkel tényleg nem lehet keresni, de szórakozni mindenki úgy szórakozik ahogy akar.
2013. szept. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Elolvastam a kapott válaszokat és jókat nevettem... ...mert bár a kérdésemet minden jó szándékkal tettem fel és csak arra nem kaptam választ... (kész csoda, hogy a nemi életemre és a vallási hovatartozásomra nem tértetek ki) :-) A célja az volt a kérdésemnek, hogy kiderítsem van-e másik olyan ember, akiben van egy csöpp kiváncsiság a téma iránt és gondolkozik... :-)


Olyan válaszokat adtatok, amivel én is tisztában vagyok, de jól megvilágítottátok, hogy mennyire anyagias világban élünk! Akik komolyan csinálnak valamit, sohasem pénzért teszik... :-)


De mindenkinek szeretnék válaszolni, igyekszem rövid és tényekre támaszkodó válaszokat adni.


#1 (Jessy):

Tehát Te biztosan nem programozol Amigát... :-)


#2 (aki még az álnevét is titokban tartva sérteget)

Attól hogy valamiről halvány lila fingod sincs, attól az még nem biztos, hogy ostobaság... :-) ...én sem megyek oda egy atommag-fizikushoz és nem mondom neki, hogy: "hülyeségeket beszélsz wazzeg, tudom hogy csak frenkizni akarsz" :-) Akkor én is visszakérdezek: "arra miért nem gondolsz, hogy talán sehol a neten nem találtam választ egy tutoriálban sem az engem érdeklő kérdésre, és itt csak érdeklődtem aziránt, hogy esetleg valaki tudna-e nekem segíteni?" :-) Látom téged is az anyagiak érdekelnek, remélem téged is eladnak a szerb szervkereskedőknek, hogy valami anyagi hasznuk legyen belőled... :-)


#3 (aki mindenkit megért)

Végülis igazad van... ...és ezekszerint Te sem programozol Amigát... :-)


Egy költői kérdés még: "Aki nem ért valamihez, az miért érzi, hogy válaszolnia kell, miért nem megy inkább ki kapálni a szőllőbe?" :-)

2013. szept. 17. 21:26
 5/33 anonim ***** válasza:
0%

"Akik komolyan csinálnak valamit, sohasem pénzért teszik... :-)"

Mindig megnevettet az ilyesféle ostobaságba hajló idealizmus. Nembaj, majd elmúlik, ha felnősz :)

2013. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 ejbenjaro ***** válasza:
Nézz szét a hup.hu oldalon. Ott volt egy tag, aki foglalkozott amigával. Egyébként tuti hogy vannak ezzel a témával foglalkozó fórumok a neten, csak lehet, hogy nem magyar nyelven.
2013. szept. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 _Jessy_ ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Attól, hogy nem programozok amigát, még válaszolhatok, sőt akár tudhatom is a választ erre a kérdésre. A második válaszolónak mellesleg nincs igaza a pénzzel kapcsolatban, ugyanis ezt a megszűnt piac miatt már csak hobbiszinten lehet művelni, ezért egyértelmű, hogy egy fillért seb hoz a konyhára.


És még egy költői kérdés:

Akkor miért nem mész te is kapálni az írás helyett a szőllőbe? Pontosabban SZŐLŐBE! :D

2013. szept. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező, a kérdésed ez volt: "létezik-e még olyan ember...".

Válasz: igen. Remélem ez segített rajtad.

2013. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Azért nagyon látszik, hogy Magyarországon vagyunk, itt mindenki olyan segítőkész és jószándékú... :-)


#4 (az ismeretlen sértegető visszatér)

Sokan mondták már nekem, hogy ne süllyedjek le egy bizonyos szint alá, de a kiváncsiság mindig hajt, hogy kiderítsem valóban ilyenek az emberek vagy ez is csak szemfényvesztés... ...de sokszor rádöbbenek, hogy nem szemfényvesztés... :-)


#5 (ejbenjaro)

Na végre egy értelmes ember, aki megpróbál segíteni. Olvastam angol fórumokat is természetesen, csak nagyon gyér a felhozatal ezért érdeklődök akár errefelé is.


#6 (Jessy - a helyesírási nagylexikon, tudom, hogy csak frenkizel :-))

Köszönöm, hogy egy kicsit mellém álltál az ismeretlen sértegetővel szemben. Természetesen nem anyagi haszonszerzés miatt foglalkozom ezzel, de nem is ez a kérdés... ...de azért adtál a pofámnak Te is... :-) ...szóval ismétlem, hogy azért írok és nem kapálok a szőlőbe, mert ki szeretném deríteni, hogy van-e olyan ember aki ilyen témával szórakozgat... ...hátha tudnánk eszmét cserélni. (ugyanis én nem képzelem magamról, hogy mindentudó lennék, Veletek ellentétben)


Jessy költői kérdését nem értem, de az átjött belőle, hogy nagyon a szívére vette. Mindenesetre örülök, hogy kezditek komolyan venni... :-)

2013. szept. 18. 15:49
 10/33 A kérdező kommentje:

Jajj most vettem észre, hogy kihagytam a sorból a kis aranyos 7-es számú versenyzőt...


#7 (ismeretlen sértegető)

Ilyenkor gondolkozok el azon, hogy a házatok felett kellene ledobni egy bombát... :-)


...de attól félek, akkor is még sok hozzád hasonló agytröszt maradna... :-)


Ergó Te sem programozol Amigát, esetleg a szőlőbe kapálni? :-)

2013. szept. 18. 15:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!