Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Youtube-ra való videó-feltölté...

Youtube-ra való videó-feltöltés képminőségén, hogy lehet javítani?

Figyelt kérdés

Lekonvertálok egy mondjuk 8gb-os Frapsal felvett játékvideót 500 mb-ra, ami még úgy is paraszt jólnéz ki , felrakom a youtube-ra és fosik a kép.. kb nézhetetlen miközben kiírja hogy hd felbontás. mp4 és mkv formátumba próbáltam ezidáig

A konvertálásra meg egy handbrake nevű programot használok ami még jobb mint a formatfactory.


2013. nov. 10. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
vannak furcsaságok, másnapra se javul meg a youtube vidi képe?
2013. nov. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a youtube minősége alapvetően gyenge. de talán próbálkozhatsz azzal hogy kicsit jobb minőségre és felbontásra konvertálod mint ami a cél lenne, akkor lehet hogy nem ront rajta annyit. fene tudja
2013. nov. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem ide tartozik, de talán mégis. A napokban töltöttem fel egy videót, és egyszerűen nézhetetlen. Mindent a megszokott módon , ugyan úgy csináltam ahogy szoktam, és a végeredmény, sz@r. Újrarendereltem, ismét feltöltöttem, és az eredmény ugyan az. Mindegyik videóm HD, csak az lóg ki a sorból, a 360p felbontással. Azóta már 3 videót csináltam, és jelenleg minden OK.

Szóval érdekes dolgok történnek a YouTube háza táján. :) :)

2013. nov. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 csacsi2 ***** válasza:

Eső sorban a forrás videót kell alapul venni.

Annak felbontását, minőségét. Egy telefon felvételt is "el lehet adni" konvertálással HD -nek, viszont a minősége nem lesz HD.

A Youtube a nem megfelelően konvertált videokat átkonvertálja a saját formátumára, ilyenkor ez lehet veszteséges. A feltöltött videonak meg kell felelnie a YT szabványának, illetve a forrásvideo mérete legyen a konvertált video mérete, mert ha konvertáláskor nagyobb méretet adsz meg akkor a kép homályos, esetleg pixeles lesz.

Konvertáld a megfelelő formátumra:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..

Általam ajánlott konverter (ingyenes) ami jól beállítható:

Any Video Converter

[link]

2013. nov. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy az a problémája ,hogy 1366x768 as felbontásba rakom fel nem pedig 1280x720-ba? Mert a minőség tökéletes.., Frapssal veszem fel a játékot full size-ba 60fpssel egy 5 perces videó 8-10 Giga és azt konvertálom le úgy hogy szemmel láthatólag ne legyen különbség. A forrás és a konvertált videó mérete ugyanakkora , kipróbáltam hogy 60 fps-ről lekovenrtálom 30-ra, hátha azt jobban szereti a youtube de semmi különség nem lett
2013. nov. 11. 10:53
 6/7 csacsi2 ***** válasza:

1366x768 -at ne használj (ha lehet akkor állítsd be a fraps-ot a következő értékekre, vagy legalább is megközelítően, hogy a konvertálás ne legyen vezteséges!.


képméret:

1280 x 720 (16x9 HD) vagy

1920 x 1080

A tömörítési eljárás pedig legyen H.264 ,

formátum Mpeg4 (MP4)

Fps 30

audio 320k Stereo AAC

Így (kép):

[link]

2013. nov. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké , kösz! teszek egy próbát
2013. nov. 11. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!