Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Befolyásolja egyértelműen a...

Befolyásolja egyértelműen a tcp/ip egyidejű max. Aktív kapcsolatok számának a korlátozása, hogy a kliensben nincs nyitva a port? Win xp sp3

Figyelt kérdés
utorrent, kliens, port, tcp/ip
2013. nov. 11. 14:28
 1/10 soccerway ***** válasza:
a kettőnek nincs köze egymáshoz
2013. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 csacsi2 ***** válasza:
Egyet kell értsek nem befolyásolja, viszont ha leírnád konkrétan mi is a célod akkor lehet tudnánk segíteni benne!
2013. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Torrentezni szoktam, de nem tudok sehogy aktív lenni mostanában.

Mivel már csak a tcp/ip jelez rendszerhibát és csak torrentezés közben, ezért gondoltam, hogy befolyásol valamit

Az már biztos, hogy passzív vagyok, pedig

torrentklienst kivételekhez tettem a tűzfalon, nat-pmp port hozzárendelés megtörtént

Upnp-t nem pipáltam ki, mert az routernél kell, nekem meg csak direktbe van kötve a géppel a modem

A hálózat rendben működik csak a beállítás kalauzban kapok mindig sárga pipát a kapcsolatnál

Itt jön a klasszikus szöveg

Port is not open(you are still able to download)

A fel és letöltési sebesség le van szabályozva, protokoll titkosítást nem végeztem, véletlen port indításnál ki van kapcsolva

Vírusirtó tűzfal nincs

Amivel nem vagyok naprakész, hogy a upc lekorlátoz-e(p2p)

Még valami: utorrent 2.2.1-et használok

2013. nov. 11. 17:45
 4/10 soccerway ***** válasza:

a portot ami be van állítva a kliensben teszteld le itt: [link]


ha open, akkor nyitva


Ha nincs se router, se tűzfal, akkor nincs semmi ami zárja a portot, egyedül az internet szolgáltató.

2013. nov. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Miből azonosíthatom be, hogy a upc lekorlázozza a portot, mert hallottam ilyet is

Egyébként a letöltésem max 10Mbit/s, a feltöltésem max 3Mbit/s(ez fiber power 30-as)

2013. nov. 11. 17:49
 6/10 soccerway ***** válasza:
tehát a nyitva a port az oldal szerint, akkor aktív vagy, nincs probléma
2013. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 csacsi2 ***** válasza:

Nem a portot, hanem a protokoll-t korlátozza. Gondolom torrent -ről van szó. Erre találták ki a protokolltitkosítást!

Utorrentben IPv6 teredo

[link]

további info:

Alapok,portnyitás,speciális beállítások összefoglaló:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__25..

protokolltitkosítás

[link]

2013. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 csacsi2 ***** válasza:
Upc-nél a 30 a maximális , a garantált (ez szokott lenni a többi reklám) 10 ~ 20....
2013. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Jó az a protokolltitkosítás, csak ha engedélyezed, akkor ugyanezen beállítással rendelkező emberek léphetnek veled kapcsolatba(hát igen, valamit valamiért)


Olvastam egy korábbi kommentedet a netkorlátozásról, akinek kisebb a gépe, mint 128 v. 512, az bajban lehet az aktivitással

Ezt kilobitben érted?

2013. nov. 11. 20:56
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, próbálgatás lesz, majd kiderül
2013. nov. 11. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!