Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy két játék ami fekete...

Van egy két játék ami fekete képernyős fagyást produkál miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Nekem egy olyan problémám lenne hogy nem olyan rég raktam újra a gépet talán 2 hónapja eddig minden működött rendesen,fel raktam a batman arkham orgins nevű játékot és mikor full screenben próbáltam rakni ki akadt fekete képernyővel és resetelni kellet a gépet aztán raktam fel új videókártya drivert semmi ablakban ment csak full screenben nem raktam fel új teamet és lám működött utánna full screenben is.Most meg jelent a call of duty ghost mondom játszok vele felrakom meg minden indítom fekete képernyő,reset mindent meg próbáltam vele még újabb beta driver a kártyához steam frissítés és semmi fekete képernyő reset fel is mérgelt mondom le töltöm egy régebbi részét játszok azzal fel rakom indítom fekete képernyő és reset.Aztán most fel raktam egy játékot a state of decayt elindul meg minden de ha felbontást vagy képarányt akarok állítani fekete képernyő reset,de más játékok meg működnek ezeken kívül,most érdeme lenne újra raknom a windowst?Vagy komolyabb gondom van?

2013. nov. 11. 18:22
 1/8 csacsi2 ***** válasza:

Ez hardver hiba. Lehet a kárty hibája is de nem ez a valószinü. Hardveres gyorsítással lehetnek gondok azt kellene "babrálni", ha lehet a játékban levenni és szoftveres gyorsítást használni.

[link]

A vidokártya drivert hogyan uninstalláltad új telepítés előtt? Lehet maradtak fent részek. Az eszközkezelőből távolítsd el majd uninstalláld a programot amit feltettél és utána tedd újra. Kerüld a beta-t és használj legfrissebb driver-t amit kizárólag a gyártó oldaláról tölts le!

Gondolom az oprendszer frissítéseket is feltetted SP-k,directX, .net framework -ök, C++ stb.

Ha nemrég telepítetted kezd elölről, de most csak azt tedd fel (de azt minden féle képpen) ami kell!

Futtass VGA tesztet:

[link]

nézd meg a Directx -et:

[link]

Videokártya beállításokat is nézd meg, a VSNC (várakozás a függőleges frissítésre) -t kapcsold ki, API beállításokban változtasd meg a Zpuffer bitmélység (pl.: 24 v. 36 )engedélyezését, próbálkozz!

2013. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 csacsi2 ***** válasza:

*VSYNC

erre gondolok a VGA beállításoknál:

[link]

[link]

2013. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A vezérlőpultban a programok törlésénél töröltem a drivert és úgy hogy mindent szedjen le tehát teljes uninstall.Más játékkal nem volt baj csak ahogy írtam elsőnek a batman de azt meg oldottam aztán ez a call of duty ghost ez el sem indúl akkor letöltöttem a call of duty 5 öt az is fekete képernyő ,akkor a state of decay megy csak okkor akad ki ha kisebb felbontást akarok állítani bár mintha erről olvastam volna hogy van pár hiba a játékban most kipróbálom vagy két játékkal hogy hogy smint.
2013. nov. 11. 18:57
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem nincs olyan teszt a directx ben


[link]

2013. nov. 11. 19:02
 5/8 csacsi2 ***** válasza:

Hát az gond. Elég sok hibát ír alant, hogy nincs digitálisan aláírva (VGA fájlok), innen töltsd le a megfelelőt:

[link]

Frissítsd a DirectX-et

[link]


net framework és amit a játék gépígénye ír telepítsd fel.

2013. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy azért írja amit ír mert csak beta a driver a 13.11 es van fent ami még nincs kiadva véglegesen,a directx et meg a call of duty ghost telepítőjéből frissítettem
2013. nov. 11. 19:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és a windows összes frissítésést fel raktam ide értve a net frameworkot is
2013. nov. 11. 19:16
 8/8 A kérdező kommentje:
ja és csak a 64bit es dxdigabna írja a hibákat a képernyőnél a simában ami bejön elsőnek ott nem
2013. nov. 11. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!