Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok Battlefield 4...

Trickentrack kérdése:

Hogyan tudok Battlefield 4 multizni?

Figyelt kérdés
Nem eredeti a Battlefield 4-em és az a gond hogy nem tudok multizni pedig elvileg lehetne. Sztem lehetne is csak az a baj hogy még a Battlefield egyik részével se multiztam és nem tudom hogy mi kell hozzá. Ilyen kell hozzá hogy Xfier vagy hasonló? Vagy a játékba kell valami?

2013. nov. 11. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudsz eredeti nélkül multizni, mert van egy webes felület, amire fellép a játék, Battlelog-nak hívják és ide csak eredeti játékkal tudsz bejelentkezni. Elsőnek kell egy Origin azonosító, onnan letölti a játékot, aztán automatikusan küld tovább Battlelogra, ez már nem COD4.
2013. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké,köszi!
2013. nov. 11. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerűen megoldható :) Szerzel egy "köteg" pénzt, besétálsz egy PC játékokkal foglalkozó boltba (vagy egy Media Marktba) aztán veszel egy Bf4-et...
2013. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!