Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mozilla firefox-ban hogyan...

Mozilla firefox-ban hogyan állítsam vissza a google-t alapértelmezett keresőnek?

Figyelt kérdés
jelenleg yahoo-val keres.Valamelyik letöltött szarság állíthatta el. Hogy állítsam vissza? Már az egyik keresősor goggle-el keres, de ha új lapot nyitok megakkor megint ez a fránya yahoo jön be.Szóval nem alapértelmezett a google.:(
2013. nov. 12. 10:36
 1/8 csacsi2 ***** válasza:

Beállítások / általános / kezdőlap.

[link]

2013. nov. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Csxeba ***** válasza:
Vagy felmész a google.com-ra és ott lesz egy olyan link, hogy "beállítás kezdőlapnak".
2013. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha a kezdőlap ikonra kattintok akkor a google jön be, de csak így.Automatikusan nem. Ha új lapot nyitok meg akkor ez a yahoos keresőszarság jön be. Valami nagyon el van itt állítva :/
2013. nov. 12. 12:39
 4/8 csacsi2 ***** válasza:

Yahoo toolbar, meg ilyeneket töröld ki és kerüld a toolbarokat.

Címsorba about:config

Majd szűrésbe: browser.newtab.url

változtasd meg az értéket a kívánt oldalcímével!

2013. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hol tudom törölni ezt a toolbart vagy mit?

Itt szenvedek vele..wáááhh :/

2013. nov. 12. 14:25
 6/8 csacsi2 ***** válasza:

Nyugi. A Firefox/Kiegészítők -ben (kiterjesztések)

Majd a windows Telepít/töröl -ben a Yahoo Yahoo Toolbar -t uninstalláld.

IE -ből is...:

[link]


Toolbarok legnagyobb hátránya, hogy fontos kulcsokat írnak át és uninstallkor nem állítják vissza! ezért érdemes programot v. Malware írtót használni!


Cikk a toolbarokról:

[link]

Program:

Smart Toolbar Remover

[link]

2013. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A windows telepít-törölből mindent töröltem ami gyanús. :D

Szóval ott nincsen már toolbar.

Ezt a linket nem értem, mert amit ír nekem olyan nincsen a böngészőben vagyis nem találom. Erre a mondatra gondolok.

"Kattintson a Yahoo! Toolbar eszköztár ceruza formájában megjelenő Edit (Szerkesztés) gombjára, és válassza a megjelenő helyi menü Remove Yahoo! Companion (A Yahoo! eszköztár eltávolítása) parancsát."

Nem tudom nekem nincs ilyen EDIT gomb. Azt írja, hogy ha nincsen akkor bontsam ki a yahoo toolbar eszköztárat.Jó, de hogyan?? Erről a yahooról amúgy se találok semmit a böngészőben.:( Segítség!

2013. nov. 13. 16:33
 8/8 csacsi2 ***** válasza:

Próbáltad a toolbar remover-t?

Van több is, de általában a malware írtók leszedik, max aZ about:config -ban marad a beállítás!

Címsorba: about:config

Szűrésbe: browser.newtab.url

majd átírod a google-ra

Másik hogy töröld a keresőszolgáltatásokból és (vagy) állítsd alapértelmezett szintre

[link]

Amennyiben ezekután mindíg a Yahoo lesz a kezdőlapod, akkor vírus van a gépeden ami indításkor átállítja, szóval:

toolbar remover

malware írtó

about:config

keresőszolgáltatás

2013. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!