Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám "megtisztítani"...

Hogyan tudnám "megtisztítani" a képet?

Figyelt kérdés

Üdv!

Lenne egy nagyon fontos képem, amit fel szeretnék használni. Telefonnal készült, nagyon szemcsés, és kissé homályos is. Tényleg fontos lenne. Fotóboltban már próbáltam az életlen maszkkal, illetve korrekciós rétegekkel is élesebbé varázsolni. Az életlen maszk volt a relatíve hatásosabb, de nem eléggé. Több ötletem nincs most hirtelen, ilyen jellegű képpel még nem volt dolgom, és eléggé az alapokat tudom csak az említett programtól. Szóval kérlek segítsetek, írjatok ötleteket instrukciókat, vagy akár linkeljetek ezzel a problémával foglalkozó videókat, csak tényleg nagyon fontos lenne.

Köszönöm



2013. nov. 12. 22:02
 1/2 tabaki ***** válasza:
Ne nagyon reménykedj. Láthatólag okosan fogtál a dologhoz, ha ez nem segített, nemigen van rá esély, hogy többet hozzál ki a képből.
2013. nov. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Biztos akad más élesítési technika ebben a nagy progiban. Én csak ezt a kettőt ismerem, mert eddig ezek elégnek bizonyultak :)
2013. nov. 13. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!