Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Avast probléma. Mitől van ez?...

Egerecske kérdése:

Avast probléma. Mitől van ez? (lent)

Figyelt kérdés

Korábban itt az oldalon én tettem fel ezt a kérdést : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

Azóta nem találtam értelmes magyarázatot rá vajon mitől lehet, végül aztán kiderült hogy az avast betöltésével van gond a rendszer indításnál. Lent a tálcán adja be szépen a dolgokat, majd amikor elő szokott jönni az avast tálca ikon megáll minden, az összes asztal ikon totál kifehéredik és csak egeret tudok mozgatni. Ha közvetlen a probléma után gépet újra indítom akkor nincs probléma. Korábbi avast verziókkal semmi gondom nem volt, csak ez a legujabb 2014 es nem akar jól működni. Windows 7 64 bit rendszerem van.


2013. nov. 13. 11:30
 1/3 soccerway ***** válasza:
Tehát a windowsos nem szereti az új avastot, van ilyen, mást kell használni helyette.
2013. nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok hogy nálam problémás, de vajon másoknál is? Mert akkor nem biztos hogy kimondott azzal van baj hogy nem kompatibilis.
2013. nov. 13. 11:57
 3/3 soccerway ***** válasza:
Nem úgy értettem hogy a windows7-el nem megy, hanem hogy csak nálad nem megy, hogy miért azt így most nem lehet megállapítani. Mert hiába megy most nálam az avast attól még nálad nem fog. Valószínűleg ha újratelepítenéd a windowst akkor menne, de egy másik programot kicsit egyszerűbb cserélni, mint egy rendszert.
2013. nov. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!