Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mozzila FF-ban a jófogás.hu...

Mozzila FF-ban a jófogás.hu lenne a kezőlapom, de a Do Search oldalt adja be induláskor. Miért?

Figyelt kérdés
Be van állítva kezdőlapnak a a jófogás, ha már barangolok és rányomok a házikóra, akkor azt is adja be. De indulásnál valamiért a Do search oldal jön be. Megtaláltam a Mozzila mappáiban ezt az ikont és kitöröltem. Most a gépemen a kereső nem talál ilyen mappát sehol, de még mindig az jön be első lapnak. Mit tegyek?
2013. nov. 14. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:

-én bemennék a ff-ba ,

-fönt a címsorba, ezzel : about:config

-majd ott az összes DoSearch-ot visszaállítanám ,alapra

2013. nov. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most bejött valami rengeteg írás, de így konkrétan, hogy do search...nincs. Van fent egy kereső sávja és oda is beírtam, de ott sincs. Mi lenne, ha letörölném a Mozzilát és újra feltelepíteném?
2013. nov. 14. 07:38
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült! Újratelepítettem. És most a Mozzila mappájában nincs benne a do search mappa. És most azt adja be, amit én írtam be.
2013. nov. 14. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!